Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A jövömre lehet negatív...

A jövömre lehet negatív hatással, hogy gyakran fogyasztok?

Figyelt kérdés
Versenyszerűen evezek könnyű súlyban de éppen a határon táncolok vagyis meg meg esik, hogy verseny elött fogyasztanom kell hogy meglegyen a súlyom. Ilyenkor persze valamilyen szinten le is gyengülök, van amikor így is eredményes lesz a verseny de az is előfordult már hogy napokig utána ingerült voltam és rosszkedvű.

2019. szept. 28. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Fogyassz többet! Mármint ételt. Gyümölccsel nem hízol.


Rizs+csirkehús. Esetleg nem dopinglistás élénkítő. Meg ha valaki ölelget becéz és puszil az is segít a rosszkedv ellen.


Vagy egy mekis menü minden nap. Az sem hízlal, ha minden nap eszed. Rendszeresen ennék, egy csomag chips és egy liter tej pl. Nagyon laktat és el is fáraszt, de nem hízlal.


Vagy egyszerűen zabálsz mint állat edzel mint a güzü és egy full boldog versenyevező lennél egy súlykategóriávsl feljebb az alsó határnál táncolva.


Ami ott előny, mert azt a súlyt ugye mozgatni is kell.


Hajrá!

2019. szept. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na ez egy jo kerdes, de szerintem itt erdemi valaszt nem fogsz kapni.

Inkabb egy dietetikust kerdeznek meg a helyedben.:)

2019. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit fogyasztasz? Kokaint?
2019. szept. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem izzasztani szokták az embereket, hogy azzal a -2-3 kiló vízzel bekerüljenek a súlycsoportba?
2019. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehéz felfogni, miről is szól a kérdésed. Először nekem is az jött le, hogy valamit fogyasztanod kell, mert túl kevés a súlyod... aztán rájöttem, hogy pont fordítva gondolod.

A versenyszerű sport eléggé megterhelő hosszabb távon. A sporttáplálkozás alapjaival érdemes tisztában lenned, ahogy a különféle ajánlott étrendkiegészítőkkel is. Sáfrán Mihály írásait nagyon ajánlom neked.

2019. szept. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kérdés elött is fogyasztottál valamit?:D mert ennek semmi értelme:D
2019. okt. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!