Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu miért védi szerintetek...

Anyu miért védi szerintetek mindig az alkesz apámat?

Figyelt kérdés

Apám alkoholista. Már vagy 20éve, én 24 vagyok.

Szó szerint gyűlölöm, nem tekintem igazából apámnak mert sosem volt apa szerepben. Dolgozott hazajött ivott elaludt. Ennyi az élete mióta meghalt az anyukája.

Nem egy balhézós fajta, szóval el van magában.

De ha nagyon be van rúgva én egyszerüen nem tudom tudom elviselni a fejét, nem tudok vele normálisan beszélni. Utálom, gyűlölöm ezt az alkoholistát.

Sokszor össze is szoktunk veszni, én sem beszélek vele szépen, de ő sem velem. Ilyenkor anyu mindig az alkeszt védi. Mindig én vagyok lecseszve.. pedig sokszor nem is én kezdem a vitát hanem az alkesz.

Nem értem miért védi mindig őt.. sokszor anyuval is vitázunk ezen, mert hogy 1legyen nekem több eszem, nekem meg rosszul esik, hogy sosem áll ki mellettem. De ha az alkesz olyanokat mond rám hogy egy bunkó 'pénisz' vagyok, ezt nem tudom szó nélkül hagyni..


(Anyu már bele törődött, hogy ilyen. Mind ketten idősek, és anyu nem akar egyedül maradni ha én elköltözöm.)


Sajnos a költözés még nem jöhet szóba, nem vsgyok olyan anyagi helyzetben


2019. okt. 22. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Savlekotő

ha meg elhagyná az lenne az lenne a baj ugye? "Szegény, szerencsétlen férfi együl, kiszolgáltatottan maradna egy olyan dolog miatt amiről ő nem tehet."

Egy dolgot felejtesz el:

A nők szaporodásához nem kell férfi, de a férfiakéhoz kell nő. ;)

2019. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Savlekotő ***** válasza:
Értelmes nő nem alkoholistával él,ahol a gyereknek a gyomor görcsöl az otthon szóra de anyunak van kormolo,mert ez erről szol.....
2019. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Savlekotő Egy normális nő átlátja a dolgokat. Ha minden vagyon a férj nevén van, ha nem tudna hová menni, ha egy energiavámpír pszichopata a férje akkor nem tud lépni. És képzeld: Az emberek változnak, valószínűleg nem ilyen volt mikor hozzáment. Éltem ilyen családban, pontosan tudom milyen egy elégedetlen, ordítozó ember mellet felnőni. (annyi a különbség hogy az én nevelőapámnak nem kellett innia hogy rosszindulatú, erőszakos paraszt legyen.) Nagyon szépen felépítettél egy képet egy buta nőről akinek csak a pénz számít. Ez nem baj, te így tudod elképzelni a helyzetet mert mivel te nem találkoztál még olyan emberrel akiről itt szó van, nem tudod milyen érzés egy ilyen emberrel együtt élni és nyílvánvalóan nem tudod milyen érzés az amikor egyszerre gyűlölsz és szeretsz egy embert (mivel nem vagy nő,erre nem is vagy képes mert a férfiak jóval egyszerűbben gondolkodnak. Teljesen másképp fogod fel a dolgokat, kisebb az esélye annak hogy verbálisan vagy fizikailag bántalmaznának) Soha nem is fogod megérteni és mivel nem érted inkább hajtod a hülyeségedet.

Kérdező: Neked csak annyit tudok mondani hogy előbb utóbb elviszi a mája/veséje. Hidd el fog még ő a kórházban feküdni bepelenkázva.

2019. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!