Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak, hogy anyukám...

Mit mondjak, hogy anyukám megengedje, hogy egy barátomnál aludjak, aki fiú? 17l

Figyelt kérdés

Leszögezem, nincs semmi köztem és a fiú között, csak jó barátok vagyunk. Nem is lesz semmi, ő egy másik sráccal van együtt.

És ugye van egy olyan probléma, hogy az ő szülei sejtik, hogy egy vele azonos neművel jár, és elég nyilvánvalóan a tudtára szokták adni, hogy ezzel kapcsolatban mennyire nem elfogadóak. Ő pedig végső soron azt mondta otthon,hogy van barátnője, ennek pedig az lett a vége, hogy azt akarják a szülei, hogy mutassa be. És itt jövök én a képbe. Én vagyok az egyetlen olyan barátja, akinek ezt elmondta, és megkérdezte, hogy el tudnám-e játszani a barátnőt a szülei előtt. Csak ezzel az a baj, hogy kolisnak vagyunk mind a ketten, ezért ha el akarnék menni hozzá, akkor három óra az út minimum, ami oda-vissza hat óra, és a közlekedés sem jó, szóval ott kéne maradnom estére.


És ez még megoldható is lenne, ha anyám elfogadó lenne, de nem az. Ha azt mondanám, hogy van egy haverom, aki egy fiúval jár, de nem akar lebukni a szülei előtt, és kéne a segítségem ehhez, tuti kiakadna. Már csak amiatt, hogy a barátomnak a párja egy srác. Ha meg azt mondom, hogy járunk, akkor ő meg őt akarna megismerni, és akkor előtte is el kéne játszani a dolgokat.


Szerintetek mit mondjak anyámnak? Az hogy barátnőnél alszok nem jöhet szóba, mert azon a településen nincs barátnőm.


2019. okt. 23. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mond az igazat, máshogy csak rosszabbul jössz ki. Ha anyád nem enged el, akkor meg majd a barátod azt mondja otthon, hogy a barátnőjét nem engedik el, de skypeon beszélhettek.
2019. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

ha kolis vagy, egyáltalán minek akarod elmondani?


mond azt, hogy bent maradsz a koliban...

2019. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Es ha azt mondanad, hogy a fiu baratod altal megismerkedtel egy lannyal, akivel nagyon jol elbeszelgettek, nagyon joba lettetek es szeretek talalkozni? A kozlekedeses dolog maradhat, hisz az igaz.
2019. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Őszinte leszek. Én is kiakadnék, és nem engedném meg, hogy ott aludj. Kapaszkodj meg nem azért mert a srác meleg. Azzal nincs bajom. Van meleg barátom, sőt a nagybátyám is meleg, szóval nincs ezzel baj. A gond az, hogy beakartok csapni másokat, hogy hazugságra akar rávenni téged. A srác ha már meleg, és van barátja, legyen már annyira felnőtt, hogy igenis kiáll magáért. Ha szülei ellenzik, akkor várjon addig míg 18 éves nem lesz, után élheti a saját életét ahogy akarja. De én nem statisztálnék a lányommal együtt egy hazugságban.
2019. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
26%

Én is elmondanám az igazat . Hogy sokat jelentene neked is mert az egyik barátodon akarsz segíteni! Viszont tudom nem az volt a kérdéd amire én válaszolni fogok szerintem a fiúnak nem kéne a szüleinek hazudnia. Lehetséges hogy most nem meri elmondanj. De valamikof vagy megtudjak vagy elkell

Mindania igyis ugyis.

2019. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell ezért ott aludni. A srác simán mondja meg az igazat, hogy nagyon messze laksz így nem tudsz elmenni. Mellé meg csináljatok pár kamu képet amit megmutathat. Ne valami giccses fost amiről kilométerekről bűzlik, hogy kamu, hanem valódiakat. Ha barátok vagytok gondolom szoktatok csinálni ezt azt közösen. Elmentek kávézóba, moziba, parkba, bárhova és csináltok közben pár képet.
2019. okt. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A képeket, meg a videóhívást próbáltuk a szüleinél, amiatt tartunk ott, hogy találkozni akarnak velem... Igazából ő meg akarta mondani otthon, hogy egy fiúval van, de miután tudatták vele egy vitánál, hogy 18 éves korig megkeserítik az életet,aztán meg mehet amerre lát,valahogy nem tűnik jó ötletnek megmondani a dolgokat. Én meg anyámnak azért nem mondom meg, hogy mi az igazság, mert ő is hasonló véleményen van, mint a barátom szülei. És ugye ha már hirtelen azt mondta,hogy barátnője van, fura lenne ha hirtelen azt mondaná, hogy szakítottak, ezért jött az ötlet, hogy mi lenne, ha segítenék neki, végülis mindig mindenki párnak néz minket.


Sajnos az az opció sem játszik,hogy a koliba vagyok hétvégén, mert arra nincs lehetőség. Na meg anyám kiakadna azon, hogy miért nem akarok én hazamenni

2019. okt. 24. 07:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én azt sem értem, miért kell egy 17 éves fiúnak feltétlenül komoly barátnő, akit otthon is bemutat azért, hogy a szülei ne gondolják azt, hogy meleg. Az én fiamnak sem volt barátnője ennyi idős korában mégsem gondoltam azt, hogy meleg. Amúgy rossz ötlet hazudozni, ha aztán mégis kiderül az igazság, a szülei még a hazugságért is haragudni fognak rá.
2019. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem várják, hogy komoly kapcsolata legyen, csak egy hirtelen vita közben mondta, hogy van.
2019. okt. 24. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!