Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám a húgom hobbijára...

Anyám a húgom hobbijára HETENTE több, mint 6-7 ezret költ, az én pénzem még el is veszi, pedig nekem is alig van, és az se tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 16:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
38%
7: Elveszi a lóvét, mindig eltűnik, kikutatja.. hidd el, éltem alkesszal.
2019. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%

“ 7: Elveszi a lóvét, mindig eltűnik, kikutatja.. hidd el, éltem alkesszal.“

És ő is a húgod hobbijára költötte? Vagy szerinted a jelen sztoriban az alkoholizmus lenne a hobbi? Vagy nem értem, hogy jön most ide a te történeted.

2019. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Savlekotő ***** válasza:
60%
Anyuka miért lopott pénzen finanszírozza hugi hobbiját? Én biztos elzárnám a pénz csapot,főleg hogy meglopnak odahaza. Milyen családok azok ahol lopnak egymástól?
2019. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%

ne hagyd neki

(heti 6-7 ezer hobbira pedig nem sok)

2019. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Savlekotő ***** válasza:
71%
Előző nagyon sok heti 6 7 ha mástól lopjuk... Neki is kéne gondolom. Vagy lopjon is? Lopja vissza? Példát kéne mutatni anyának,és az nem a lopás. :( De ma mintha tök normális lenne lopkodni,dolgozni igényeket leadni meg kevésbe..
2019. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%
Onnantól hogy megszült kötelessége addig gondodat viselnie ameddig önállóan nem tudod ellátni magad. Szóval ne legyen lelkiismeret furdalásod igen is állj ki vele szemben.
2019. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom a húgod olyan apától van, akit jobban kedvel. Nem egy ilyenre láttam példát sajnos.
2019. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Savlekotő ***** válasza:
20%
Előző lehet igazságod egyre több ez a 4 apától 4 gyerek,állandó cirkuszolás..
2019. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is ilyen az anyám, mindig ezt csinálta. a testvéremnek csak adott, tőlem meg minden forintot elvett...ő is mindig bűntudatot ébresztett bennem, és hagytam magam évekig...

Szülinapi tortám is csak egyszer volt gyerekkoroban, a testvéremnek meg új xboxot vett pedig ő már dolgozott is, meg ilyenek. Amikor meg már dolgoztam, elszedte a pénzem mert még otthon laktam (nem csak egy részét, mindent).


Állj ki magadért, mert ez a viselkedése felnőtt korodban sem fog változni. Akkor is le fog majd húzni pénzzel, mert felnevelt, mert megszült, vagy mert hát ő az anyád és nehogy mááánn ne segíjjed a szent anyádat.

2019. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
25%
És a TE hobbijaidra eddig mennyit költött? És ha tényleg vissza fogja adni a pénzed, csak most éppen anyagi nehézségei vannak? Mi a húgod hobbija? Zene, sport, alkotóművészet?
2019. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!