Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám a húgom hobbijára...

Anyám a húgom hobbijára HETENTE több, mint 6-7 ezret költ, az én pénzem még el is veszi, pedig nekem is alig van, és az se tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 16:16
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nem fogja visszaadni. A ballagás se most volt már...
2019. okt. 29. 13:58
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
A történetnek csak egy kis részét mesélted csak el, gondolom, nem véletlenül. Nem azt mondom, hogy helyes, amit anyukád csinál, de így nem lehet megítélni, kinek van igaza. Nem tudjuk, milyen körülmények között éltek, anyukád eddig hogyan támogatott téged és hogyan fog később, többet kap/kapott-e a húgod, és ha igen, miért, illetve mire akartad költeni a ballagási pénzedet. Tudom, a te pénzed, arra költöd, amire te szeretnéd, de ti egy család vagytok, mindenki számít. Lehet, hogy az a pénz, amit a húgodra költ, sokszorosan meg fog térülni később, egyfajta befektetés.
2019. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!