Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha az anyám nem...

Mit tegyek ha az anyám nem hagy nekem szabad választást?

Figyelt kérdés
A továbbtanulásról lenne szó. Ő nagyon azt akarja, hogy egy bizonyos iskolába menjek, de én nem szeretnék oda jelentkezni. Egy másik iskolában gondolkodtam, de azt mondta hogy semmiféle képpen nem mehetek oda. Ekkor rávágtam hogy én döntöm el hova megyek, mire azt mondta hogy ő az anyám tehát ő fogja eldönteni nem én. Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Valami tanács hogy kompromisszumra juthassunk?

2019. okt. 29. 23:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Olyan iskolába menj amit szeretsz.Annak idején nekem is a szüleim döntötték el,hogy milyen iskolába menjek,milyen szakmát válasszak.Na el is csesztem az egőszet,egy adott pillanatba nem voltam sehol.Próbáld meg és ha nem megy lehet változtatni.
2019. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Emberek! Középiskoláról van szó! Teljesen mindegy, hogy a gyerek mit akar, jogilag a szülő dönt és kész.
2019. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az eros gimit valasztanam. Mire eljon az erettsegi ideje,talan mar egy egeszen mas szakma/egyetem utan erdeklodsz majd.Ha viszont tovabbra is a rendeszet erdekel,akkor arra ott a rendortiszti foiskola.
2019. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Erős gimit választanám.

Úgy gondolom, az anyud egyedül nevel téged. Azt szeretné, ha te életed is úgy alakul, hogy egyedül maradsz egy gyerekkel, meg tudd magad is oldani az életed.

Ne légy/legyetek kiszolgáltatva egy rossz kapcsolat minden szörnyűségének.

Persze, ezt csak feltételezem.

2019. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!