Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondhatom ezt apának, vagy...

Elmondhatom ezt apának, vagy hallgassak róla?

Figyelt kérdés
Anyát ma láttam egy pasival, akivel kézen fogva sétáltak a plázában.
2019. okt. 30. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Hát, ha azt akarod, hogy balhezzanak, az anyád haragudjon rád, vagy az apád hazugnak higyjen, akkor mondd el neki. Ha ezt nem szeretnéd, akkor anyádnak mondd el, hogy lattad
2019. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Biztos a testvére volt, vagy a pszichológusa.
2019. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Apukád előtt inkább hallgass,de az anyukádnak megmondhatod,hogy láttad.
2019. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Persze,semmi sem tiltja.
2019. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

Ez nekem nagyon fura.

Ha az anyud kézenfogva sétál egy pasival ( aki, nem a férje), akkor nem hiszem, hogy ne tudna róla már a fél város. Itt valami nem stimmel.

2019. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Így ez nem titok, hiszen bárki láthatja őket, nem? Lehet, hogy nyitott házasságban élnek..ez így elég furcsa.
2019. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Esetleg elváltak a szüleid?
2019. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

Hát persze!

Pont a férjes családanyákra jellemző, hogy kézen fogva sétálnak a szeretőjükkel nyilvánosan abban a városban, ahol élnek és ahova tudják, hogy a gyerekük is jár.

Nem pedig a pasi lakásán, vagy motelben dugnak, hanem ők sétálnak.

Marhára hihető, mit ne mondjak!

2019. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

egy ex szerető vagyok, aki akkoriban családanya volt és egy nős pasival kavartam. pláza? akkor nagyváros és azt gondolhatja anyud, hogy nem fog feltűnni, vagy nagyon elege lehet a saját házasságából és azt se bánná, ha lebukna.

Nekem a szeretőm mindig félt megfogni a kezem, mert félt a lebukástól, de amikor én megfotam a kezést teljesen el volt ájulva, hog yhúúú de jó, hogy én nem szégyellem őt és nem félek (mert mint kiderült előtte is volt házas szeretője, aki detto nem fogta meg a kezét semmilyen nyilvános helyen).

Szóval teljesen valós lehet a kiírás.


A helydben inkább úgy közelíteném meg a dolgot, hogy anyukámmal olyan beszédtémákat hoznék föl kettesben, mint az anya mit gondolsz a házasságról, le lehet-e egy emberrel élni egy egész életet, nem unalmas-e, mi a megcsalás szerinte, megbocsátható-e, mi van ha az egyik barátodnak/barátnődnek egyszerre két barátja/barátnője van és ezt te megtudod, akkor kell-e nekik szólni vagy ő mit tenne a helyedben?

És akkor talán okosabb leszel és lehet amit elmond az alapján végül őszintén elmondhatod neki, hogy anyu de én láttalak téged valakivel kézenfogva és akkor most szoltam...

2019. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Biztosan le leszek pontozva, de szerintem az ember legyen egyenes: mondd el édesapádnak!
2019. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!