Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti engednétek a 14 éves...

Ti engednétek a 14 éves fiatoknak?

Figyelt kérdés
Most nem tudom de nagyon ki akar tünni a társai közül. Ma reggel kérdezte hogy be-e festheti félig a haját sötét barnára? (Szöke hajú) Én meg persze nemet mondtam de nagyon el keseredett. Folyton azt mondogatja hogy miután ki járja az általánost ami most lessz akkor kilencedik végén be rasztásítja a haját. Meg orr karikát akar azt mondtam neki hogy vehet hamisat de iskolába ne hordja csak itthon vagy amikor találkozik a barátaival. Minden tini ilyen? Meg engedjem a haj festést vagy hanyagolja még?
2019. okt. 30. 15:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%

Hát, őszintén, nekem is voltak kamaszként ilyen gondolataim, de én minden ilyennel le voltam hurrogva. :D

Most felnőtt férfiként festett a hajam, de hogy én a 14 éves fiamnak engedném-e nagy dilemma. Általános iskolában talán még nagyon korai, lehet a tanárok is szóvá tennék. Középiskolában is iskola függő hogy mennyire harapnak az ilyenre.

2019. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%

Mi baja lesz?

Majd visszafesti ha nem tetszik neki.

Mivel fiú, gondolom rövid haja van így az sem szempont h tönkre teszi mert a rövid haj úgyis lenő hamar.

Az orrkarikát megértem h nem engeded suliba mert sok helyen nem tolerálják.

Amugy igen minden tini ilyen, orulj neki h megkerdezett es nem ugy jott haza h megcsinalta.

2019. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%

Felőlem festhetné, ha az iskolában engedik, mert van ahol tiltott.

Orrkarika, meg rasztahaj szerintem gusztustalan, addig tolnám ki a határokat e téren, amíg nagykorú nem lesz.

Utána már mit csinál, abba nem szólhatok bele, de jó esélye van, hogy addigra már ő sem akar hülyét csinálni magából.

Azért nézz körül a baráti körében, hogy megfelelő társasága van e, mert ezeket a dolgokat egymástól szedik!

2019. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
52%

Szerintem engedd meg neki!:)

Aztán meg ha majd nem engeded meg és vissza fogod minden apróságért lehet csak rosszabbra fordul a helyzet.

2019. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Második hát a haja van olyan jó 22 centi mert növeszti a rasztára és nem hinném hogy csak úgy le vágná. A barátait ismerem szoktak át jönni mindig hülyéskedni szóval nem hiszem hogy rossz társaságba lenne de azért még körbe körbe nézek. Köszi
2019. okt. 30. 15:22
 6/32 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem az,hogy egy fiú festené szeretné a haját,az már alapból buzeráns.

Az orrkarika pedig egyszerűen gusztustalan, undorító,hányigerkeltő.

2019. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Biztos nem "buzeráns" mert van barátnöje.

És 2019 van láttam már piros hajú férfit is.

2019. okt. 30. 15:24
 8/32 anonim ***** válasza:
48%

@Szent Ember


Ébresztő tata, már nem a 60-as években élünk. :D

2019. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Inkább úgy fogalmaznék minden tini és felnőtt más, van gyerekként, és fiatal felnőttként is ugyanazt az életet követi amit szeret, és érdekli.


Vannak nagyon sablonos, minta emberek is, sokan belőlük indulnak ki, és emiatt sokallják az érdekesebb, szokatlanabb dolgokat. Sok ember még a mai napig arra is rácsodálkozik ha egy férfi szedi a szemöldökét, vagy épp egy rövid szakállal annyit foglalkozik mint egy nő a hajával, pedig ezek fontos dolgok ha nem szeretne az ember egy borotvált fejű szibériai fogolyra hasonlítani.


Én engedném, persze magamból indulok ki hogy én miként láttam kamaszként a világot, nekem 13 éves koromtól vannak fültágítóim 2-2cm, nem tudom Magyarország mitől másabb de ennyi év elteltével is tesznek fel olyan kérdéseket amikre maguk is tudnák a választ.


Egyedül a tetoválás az amit engem is elkerült pedig már 27 éves vagyok, viszont még most sem érzem hogy lenne olyan dolog amit csak így tudnék magaménak tudni. Tehát ezt próbálnám elmagyarázni egy gyereknek is. Nem tudom mi okból szeretne raszta hajat, esetleg milyen zenéket hallgat, de egy-egy előadót követni nem épp célravezető.

2019. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
34%

Hajfestést engedném, de normális színűre. Nekem nagyon nem tetszenek a kék,zöld,rózsaszín hajúak.Mindig röhögök rajtuk magamban. A piercing felejtős, maximum a fülét engedném. A többit 18 éves kora fölött megcsináltathatja magának.

30/F

2019. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!