Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen szigorúak édesanyá...

Miért ilyen szigorúak édesanyámék?

Figyelt kérdés
A szüleim szó szerint nem engednek el sehova. Nem bulizni akarok, nem inni meg cigizni, nem drogozni, nem szexelni. Csak a barátaimmal vagy a barátnőmmel szeretnék együtt lenni (akiről nem is tudnak, mert balhé lenne belőle, hogy minek nekem ebben a korban). Nem éjszakába nyúlóan, csak egy két órára délután. Nem értem miért ilyen bizalmatlanok velem. Nem adtam rá okot sosem. Nem ittam, nem cigiztem, nem drogoztam, és nem szexeltem sosem. Megbeszélni nem lehet velük, próbáltam már, - örülök, hogy nem csupálták le a fejem, akkora parádé született a megbeszélésből - a tanulmányi eredményeimre nem hivatkozhatnak, mivel a környék legerősebb gimnáziumába járok, és az átlagom 4,8. Ösztöndíjat is igényelhettem volna, persze nem engedték, mert minek az egy tizenhat éves fiúnak? A nyári szünetben magányos vagyok, mert természetesen nem engednek el a barátaimmal. Ez miatt egész szünet alatt a számítógép előtt döglök, ilyenkor viszont az a probléma, hogy szerintük én függő vagyok. Volt már, hogy amikor nem voltak itthon elmentem itthonról, és semmi bajom nem lett. Nem értem miért nem engednek el. Megfordult két dolog is a fejemben, az egyik, a finomabb, hogy megmondom, hogy elmegyek, sziasztok, ekkor és ekkor jövök stb. A másik, hogy egy árva szót nem szólva meglépek. Sajnos nincs bennem elég vér, rettegek, hogy megbüntetnek. Hogy elveszik az utolsó szórakozási lehetőségeimet, az íjamat, és a számítógépemet. Sakkban tartanak, kérlek, segítsetek!

2019. nov. 1. 19:43
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy féltenek, értékelem is, de ez már sok.
2019. nov. 1. 19:49
 2/23 A kérdező kommentje:
Édesanyám sokszor tesz önbizalonromboló megjegyzéseket és nem értékeli az eredményeim, hanem fikázza. (Pl.:országos 20. Kosáry töri)
2019. nov. 1. 19:58
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem sportolj valamit a barátaiddal. Érvelj azzal a szüleidnél, hogy a sport kell,meg egészséges életmód, blablabla.Oda csak elengednek. Akkor nem is unatkoznál annyit.
2019. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%

"Szigorúan nevel, hazudni tanít.. "

Nem kell mindent tudniuk ha ennyire be vannak tokosodva.

Találj ki valamit, hogy iskola után ilyen olyan szakkörre jársz, de nem kell fizetni mert aki a te suliba jár annak ingyenes..

Aztán így már van is heti 2 3 alkalommal időd a barataidra.. 😂

2019. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kisvárosban élek, nagyon hamar utána tzd, és utána is fog járni annak a szakkörnek.
2019. nov. 1. 20:24
 6/23 A kérdező kommentje:
Sportolni sem engednek el, mert elmondásuk szerint az veszélyes és különben sincs rá időm. Tudom, hogy féltenek, de miért, mitől?
2019. nov. 1. 20:26
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
De mit mondanak? Ez teljesen perverz! Mi a foglalkozásuk?
2019. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy nem mehetek el mert jönnek a pedofilok a szervkereskedők meg szex szerelem autós üldözés, meg, hogy már megerőszakoltak egy lányt a parkban ( 30 éve kb )
2019. nov. 1. 20:55
 9/23 A kérdező kommentje:
Gyermekvédelemben dolgoznak.
2019. nov. 1. 20:56
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
S mindezt úgy h fiú vagy... Hú...
2019. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!