Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Multivitamin ajandekba?...

Multivitamin ajandekba? Orulnetek neki vagy serto? :D

Figyelt kérdés

Szeretnek egy csomagot anyukamnak osszeallitani, pl fulbevalo, csoki, valami kozmetikun es arra gondoltam multivitamin-t is teszek bele.

Ez jo otlet vagy inkabb hanyagoljam?

Szerintem nem visz be eleg vitamint a szervezetebe meg sajnalja erre a penzt...


2019. nov. 7. 09:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Semmi sértő nincs benne, főleg, hogy ajándékcsomagban adod át többi más mellett.

Ha nem mondogattad neki előtte, amit itt leírtál, hogy kevés vitamint fogyaszt, akkor tuti örülni fog neki.

Nálam is előfordulnak olyan dolgok, amire sajnálom a pénzt (nem vitamin), de ha ajándékba kapom, mindig nagyon örülök neki. Az a véleményem, hogy azoknak a dolgoknak sokkal jobban örül az ember, amiről a másik, jelen esetben anyud sajnálja a pénzt magától. Lehet, hogy én vagyok a hülye, de pl. egy Big-Mac-nek nagyon örülök, ha jön a lányom, és hoz egyet. Tudja, hogy szeretem. Én jelenleg nem pazarlom rá a pénzt különböző okok miatt.

A lényeg, hogy tedd bele a csomagba nyugodtan.

2019. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
Miért lenne sértő? Azt érezném, hogy fontos neked az egészségem. Jól esne és be is szedném.
2019. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem sértő. Idős nagynéném karácsonyra és szülinapra mindig ezt kap tőlem, vitaminokat. Kevés a nyugdíja, sosem venné meg magának, és elég gyenge, beteges. Mindig örül neki.
2019. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem sértő, sőt, én is örülnék neki :)
2019. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek:) benne lesz a vitamin a csomagban:)
2019. nov. 7. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!