Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti meg tudnatok bocsajtani...

Ti meg tudnatok bocsajtani apukatoknak ha 30 evig egyaltalan nem törődött volna veletek?

Figyelt kérdés
Ésszerű magyarazata nincs hogy miert nem foglalkozott velem, csak azzal ervel hogy messzire költözött a munkaja miatt (Luxemburgba) anyukammal nagyon osszevesztek anno es ezt latta jonak. Gyerektartast se fizetett soha. 34N

2019. nov. 7. 15:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Anyum azután tudta meg, hogy terhes, hogy szakítottak. Az apám tudott rólam de soha nem keresett, fizetni persze pláne nem fizetett. Sőt egyszer el is mentünk egymás mellett az utcán, nem tudom, hogy tudta-e hogy én voltam az. Ha 30 éves koromban egyszer csak megkeresne, annyit mondanék neki, hogy jó... perkálja ki a 18 évnyi gyerektartást amit elfelejtett édesanyámnak kifizetni aztán menjek amerre akar. Bosszantó azzal a gondolattal élni, hogy anyumnak spórolnia kellett egy használt autóra ami egy emelkedőnél képes lefulladni, de az apám saját vállalkozásból él és a két gyerekének mindent megad (facebookról sajnos sok mindent meg lehet tudni :P). Sőt, ha most 21 évesen is megkeresne, ugyanazt mondanám neki: perkálja ki amivel lóg, aztán szívódjon fel. Legalább anyum végre felújíthatná a fürdőszobát, amit már nagyjából 3 éve mindig halasztgat vagy elmehetne végre a Balatonra, ahol még azelőtt járt utoljára, hogy én megszülettem... Nem lennék kíváncsi az apámra, ha 21 évig nem próbált velem kapcsolatba lépni. Szerintem ennyi év után akár hátsószándék is lehet abban, hogy hirtelen felbukkant.
2019. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!