Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudnatok segíteni egy kilátást...

Tudnatok segíteni egy kilátástalan helyzetben?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és egy jó 5 éve már az apám megkeserítette anyum eletét. Sosem emelt rá kezet, viszont szavkkal bántalmazta, nem engedte el sehova őt, megrontva ezzel az anyukám és a két gyereke mindennapjait is. Sokáig nem is engedte dolgozni sem, ám anyum 2 éve eldöntötte hogy elmegy dolgozni, és idén nyáron elköltozott mert nem bírta tovább. Apukam mindig azt mondja higy mekkora szemét ember azért mert itthagyta a gyerekeit, de én nem haragszom rá, mert depresszióba kergette őt a férje éveken át és nem volt más lehetősége. Most nagyon sokat dolgozik és építtet magának egy kis házat ahol élni tud, ám amig ez epul addig a szuleinél lakik, és mivel a fizetéséből él ezért elég lassan mennek a dolgok, és még jó darabig el fog tartni, sajnos nem tudok menni hozzá. 2 hetente egyszer tudok vele lenni mert a sok munka miatt nem tud magának megengedni többet. A válópert nem tudja beadni mert az apám nem egyezne bele, tehát az ocsem es en itt maradtunk vele. Minden egyes nap összeveszünk, és ő nem tágít, nem írja alá a válópert, nem megy bele és a házat sem adja el, mondván az övé. én próbálok minden egyes nap tenni az igazságért, hogy eladják a hazat es elvaljanak, hogy anyukám is vegre befejezhesse a házát és mehessünk hozzá többet, mert ő nem ezt az életet érdemli. Kerlek segítsetek ebben, hogy jogi úton ilyenkor mit lehet tenni? vagy mit tudnék én tenni így, 17 évesen, mert elegem van a theetetlenségből, hogy ez megy fél éve és semmi sem történik?
2019. nov. 9. 14:29
1 2
 11/16 anonim válasza:
34%

Mekkora szemét r.banc nők vannak! Anyádnak már javában megvan az új hapsi, építgeti az új házát és a jövőjét, titeket meg otthagyott apátokkal, mert megunta a családosdit. Közben meg olyan kamudumákkal szédít, hogy "nem tud elválni".

Nem tud, mert gyt.t fizetni persze nem szeretne.


Ez a sztori ennyit tud.


Borítékolom, hogy az új házban sem lakni nem fogtok, sem sűrűn látott vendégek nem lesztek. A kifogások is megvannak: nincs kész az új szoba, nincs pénz nagyobb házra, Gézukának (az új hapsinak) pihenni kell, ezért most ne gyertek, stb, stb, stb.

2019. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ezt a szüleidnek kell megoldani, és akkor jársz a legjobban, ha nem folysz bele egyáltalán. Próbáld azt belátni, hogy ők most egymástól válnak, és nem tőled.
2019. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
Anyád hazudik, mint a vízfolyás. Ha válni akarna, elválna, nem kell hozzá a másik fél beleegyezése. Azt sem hiszem, higy házat épít. Eddig munkája sem volt, most hirtelen olyan állást talált, hogy egyből építkezni tud a fizetéséből? Na persze...
2019. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
Ez megint egy kidolgozatlan kamu, az ócskábbik fajtából.
2019. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nézd, nem akarlak elkeseríteni, de anyád eddig nem akart dolgozni, azért ment el dolgozni, mert megvan az új pasas. Ezért a gyerekek sem érdeklik, válni persze nem akar, mert amíg nem válik el, addig nem kell gyerektartást fizetni utánatok
2019. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Anyátok nem kér többé belőletek, ezért nem akar fogadni titeket. Nyíljon már ki a szemetek.
2019. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!