Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elso szerelmemmel szakitottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso szerelmemmel szakitottam, miert nem tudom tultenni magam?

Figyelt kérdés

1 evig voltunk egyutt nagyon boldogok, de a depresszio meg szorongasa nagyon kijott a vegere es aztmondta, hogy nem tud kapcsolatban lenni, kell magan dolgozzon mert csak tonkretesz engem is.

Mindig a fejemben volt hogy hagyjam ott mert akar mennyire is imadom, feleseg nem lesz belole. Nem csinal semmit csak alszik egesz nap semmit celja nincs, mindig beteg es meg szex is csak 1 honapban 1x jott ossze.

Ugy faj hogy mar 2 hete csak sirok, hiaba tudom, hogy halas lehetek, hogy kiszaltam belole. Ez normalis?:(

22f vagyo o pedig 20l



2019. jún. 8. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:

ha ennyire fáj, biztosan szereted, azt mondod mindig beteg testileg és lelkileg, ezt simán okozhatja legyengült immunrendszer egy kezeletlen ételérzékenység miatt, a tej és a glutén csinál ilyeneket. A tápcsatorna bevérzik, begyullad, ettől nem szívodnak fel rendesen a vitaminok, nyomelemek és emiatt plusz a vérzés miatt pl vashiány is léphet fel, amitől mindig fáradt lesz. Ezek járnak mellékesen lelki tünetekkel is.


Ha nem sajnálod az időt és úgy érzed megér neked ennyit végigjárnám ezt, kivizsgáltatnám, nem-e az oka a viselkedésének. Nem a levegőbe beszélek. Orvosira készülök.

A fáradtság és a lelki tünet lehet másodlagos tünete ezeknek. Nem allergia, érzékenység.

Gasztroenterológiára mennék első körben.


Ha ez a gond és ki van iktatva teljesen más ember lesz. Lelkileg, energikusan.

2019. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!