Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált apa mennyi időt tölt a...

Elvált apa mennyi időt tölt a felnőtt gyerekével?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos hogy csak felnőtt gyerekre vonatkozik a kérdés! Kb huszon évesekre, akik már külön élnek mindkét szülőtől.


Mennyit találkoztok? Telefonon mennyit beszéltek?


2019. nov. 10. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban havonta 1x megyek ki hozzajuk (van csaladja). Neha bejon a varosba es akkor ebedelunk egyutt, de sajnos ez ritka. Telefonalni hetente-kethetente szoktunk, en szoktam keresni. Ha van valami, akkor gyakrabban.
2019. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
En vagyok a lanygyereke es szakitottam meg vele a kapcsolatot. Semennyit! Jobb ez igy. Huszoneves vagyok.
2019. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Parom a csaladi feszekbol mar kirepult 19-25 eves gyerekeivel ennyit talalkozik:

Eggyel evi egyszer (Karacsony, ha a gyrek nem jelent beteget.) cseten havonta beszelnek

Masikkal evi 4-5 alkalom cseten havonta beszelnek

3.-kal 5-7 alkalom egy evben cseten kethetente hetente amikor a gyerek elkezdi ekezni az apjat es sertegeti lehordja mindennek.

4-kel kethetente fel nap talalka cseten naponta telefonon hetente.


De ez egy kifordult beteg csalad.

Alpbol a heti telefonalas vagy talalkozas nem lenne sok. Aztan ahogy felnott gyerekkent lesz par, csalad, munka sok hobbi a szulok ugyis kisse el lesznek felejtve.

2019. nov. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Párom 22 éves, 15 éves korában váltak a szülei. Hetente beszélnek többször is telefonon és facen is. Pár hetente találkoznak is, pénzt is ad neki. Múltkor még nekem is adott egy ajándékot. Ha pénz vagy segítség kell azonnal ugrik a fiànak. Szerintem teljesen korrekt férfi.

Az én apámat 13 éve nem láttam, azt se tudja, hogy élek-e. Van két féltesóm, ők 20 évnél járnak.

2019. nov. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!