Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy felnőtt nőt eltartanak a szülei?

Figyelt kérdés
Huszas éveiben járó felnőtt nő, nem dolgozik, nem csinál semmit, a szülei soha nem noszogatták hogy dolgoznia kéne menni, sőt még meg is vesznek neki dolgokat (kabát, cipő), vagy épp adnak neki pénzt. Nem egy gazdag családról beszélünk.

2019. nov. 6. 18:24
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Dolgozhatna mert lenne hol, csak gondolom nincs kedve
2019. nov. 6. 18:25
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Amíg nem osztogat pénzügyi, életvezetési, munkavállalási stb tippeket, addig nem érdekel. Ő fogja majd megszívni annak idején mondjuk 20-30 év múlva, ha semmilyen önállóságot nem tanul addig, és meghalnak a szülei.
2019. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Ez a nö meg a szülei témája, csak rájuk tartozik. Ha nekik megfelel, akkor neked semmi közöd hozzá
2019. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Normális vagy nem normális, megítélés kérdése. Ismerős lánya (40 körül) is ilyen. Igaz, hogy van férje, de az apjával közös a bankszámlája, így az apja nevére érkező pénzből él. Egyébként felsőfokú végzettsége van, csak egy kicsit rosszul nevelték és talán pszichésen is terhelt.
2019. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Nagynéném így élt, mondjuk neki mentális gondjai voltak.

Nem érdekelt volna, ha nem cseszeget folyamatosan a külsőmmel, azzal hogy mit csinálok, hogyan öltözöm, stb.

Nyomasztó volt az egész nő, mai napig kiráz a hideg, ha rá gondolok.

2019. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Ebben az esetben nem.

Ha dolgozna és látnám, hogy normálisan áll a dolgokhoz, akkor én ajánlaném fel, hogy ingyen lakjon nálam, hogy minden pénzét le tudja tenni és elindulni az életben később.

2019. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ha megtehetik, hát tegyék! Mindenki úgy él, ahogy akar. Talán irigy vagy igaz? Semmi gond ezzel, de próbálj meg a saját dolgaidra koncentrálni!
2019. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Alapjáraton véve nem számít normálisnak. Nem tudom, hogy rokonod-e vagy bármilyen kapcsolatot ápolsz vele, de az is lehet, hogy nem tudsz dolgokat. (Persze, ha ez mondjuk 5 éve tart vagy régebb óta, akkor furcsa.) Például én két munkahely között voltam fél éven át, mert egy hosszabb terápián éldegéltem. Falun lakok és nem kezdtem el mondogatni mindenkinek, mikor hétvégente hazaengedtek, hogy én most a pszichiátrián dekkolok, hanem azt mondtam, hogy munkát keresek (ami igaz is volt, mert keresgettem a vége felé bőszen). Szóval az is lehet, hogy ilyen gondja van, csak nem fogja mindenkinek elmondani. Persze, ha nincs semmi baja, illetve nincsenek megegyezve, hogy ő vezeti az egész háztartást, magyarán nem csinál semmit se, akkor nem egészséges dolog.
2019. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Savlekotő ***** válasza:
60%
Ő dolguk,ha életképtelen akarnak csinálni aki majd pofára esik..
2019. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

Én is arra gondoltam, hogy lehet, hogy a nőnek vannak problémái, amiket nem oszt meg mindenkivel.


Honnan tudod, hogy nincsenek?

2019. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!