Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már 3éves a fiam. Furán...

Már 3éves a fiam. Furán hangzik, de ha belegondolok, hogy felnőtt lesz majd, hiányozni fog, hogy nem lesznek puszik, ölelések. Másabb lesz a kapcsolatunk. Más is volt már így ezzel?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez az élet rendje,de valahogy akkor is rossz érzés ez bennem.

Csak egy gyerekünk van.


2019. nov. 10. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Felno akkor is lehetnek puszik es olelesek,nyilvan nem ugy nem olyan mertekben de jo anya/fia kapcsolatban vannak igy is.

Es ha idosebb lesz mar lesznek unokak utana a nagyszulo mar az unokaknak fog elni es sok szeretetet kapsz majd az unokadtol is. Teljesen termeszetes hogy igy erzel,en is bele szoktam gondolni nekem 2 eves a kisfiam

2019. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Igen, de majd minden megváltozik majd meglátod.
2019. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 gömbicica ***** válasza:
64%

éld meg a mindennapok boldogságát.

minden nap mást fog elég tárni. a holnap mindig más lesz.

ha nem tudod megtenni, akkor mindig csak a vágyakozás vagy az elvárás lesz benned.


arról nem beszélve, hogy felnőve roppant rossz lesz ha nem tud leválni. ilyen ne csinálj. elrontod annak az életét, akit mindenkinél jobban szeretsz.


csak tanács!!! ugy csinálod ahogy akarod.


szeresd, amig hagyja, utána biztasd, és éreztesd vele, hogy bármikor "rendelkezésére állsz" és ne csinálj soha olyat, hogy a bizalom elvésszéen.

mert akkor soha vissza nem kapod.

2019. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Én ugyanígy éreztem a kislányommal. De az évekkel minden megváltozik. Mi is nagyon kötődünk, és mégis, most 10 ezer kilométerre van tőlem egyetemen. Tíz éve még azt mondtam volna erre, hogy bele fogok őrülni. Most meg minden olyan természetes:) "Belenő" az ember:)
2019. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!🤗🙂
2019. nov. 10. 15:04
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Nekem már 28 éves a fiam, mondhatni a "fejemre nőtt". Magasabb nálam, és bár nem él már velünk, de tartjuk a kapcsolatot. Telefonál, én is hívom, hétvégente ha ráérnek, vagy mi ráérünk átjönnek, vagy mi megyünk hozzájuk. Nagyon jó kapcsolatban vagyunk ( nem majomszeretet van de imádom, ahogy kicsiként is imádtam). Még ma is ölelgetjük egymást, és puszilkodás is van. Sokat poénkodunk, viccelődünk egymással. Van amikor mondom neki, hogy ne "szemtelenkedjen" mert elverem a fenekét.. Ilyenkor felkap, nagy puszi a homlokomra, majd közli, hogy a Minyonok nem verekszenek, és mivel 160 centi sem vagyok, neki saját Minyonja van..:)

Igen, felnőnek a gyerekeink. Igen, elköltöznek, élik a saját életüket. Ahogy majd mi szülők is élni fogjuk. De ez nem jelenti azt, hogy nem lesz ölelgetés, puszilkodás, viccelődés, aggódás, vagy egy jó beszélgetések amik hajnalba is húzódnak. Igen, más lesz a kapcsolat, de jobb lesz.

49/N

2019. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Majd a leendő menyed tesz róla, hogy a lehető legkevesebb legyen köztetek majd az ölelés.
2019. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Hát én alig várom... minden nap gondolok rá, de nem ilyen rózsaszín ködfelhőben, mint te. Jó lehet ennyire élvezni ezt. Nekem tele a hócipőm.
2019. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem jó ez az időszak,és ez a 3 év is nagyon jó volt,kár,hogy ennyire elment az idő.
2019. nov. 10. 17:10
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Én is néha belegondolok, mennyi szeretetet kapok a két kisgyerekemtől, és hogy ez kamaszkoruktól kezdve biztos meg fog változni. Jobbat nem lehet tanácsolni, mint hogy használd ki ezt az időszakot.


És ha nincs egészségi probléma, lehetne második vagy akár harmadik gyerek is! Az még szebb, amikor látod, hogy ők egymást is szeretik!

2019. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!