Anyum kevésbé szeret?

Figyelt kérdés

Van egy tesóm és vele anyum folyton tanul meg van, hogy telefonálnak, ha a jegyeimről kezdek beszélni egyből elkezdi mondani hogy valyon a tesóm kapott-e ma jegyet meg ilyenek. Amikor elváltak a szüleim akkor is őt vitték pszihológushoz meg momdták nekem, hogy biztos rossz neki, miközben én is egy csomó éjszaka sírtam miatta. Néha azt látom, hogy un engem beszélek hozzá, de a teljes érdektelenséget látom rajta.

Lehet azért van, mert én belülről teljesen apum vagyok tesóm meg tiszta anyum.



2019. nov. 13. 20:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Elég sokat veszekszünk, de csak rövideket. Gondolom ez mindenkinél előgordul.
2019. nov. 15. 21:06
 12/13 A kérdező kommentje:
A bátyám egyáltalán nem mutatja ki az érzelmeit ahogy én se.
2019. nov. 15. 21:07
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát pedig az nagyon fontos lenne. Itt kérdezed idegenektől, hogy kevésbé szeret-e az anyukád, miközben ő talán azt hiszi, hogy ilyen fel sem merül benned. Ez pont azért van, mert nem mutatod ki az érzéseidet. Kezdd el végre, hogy értse, hogy mi van. Mert ha tudná, hogy neked mikor mi fáj, akkor biztos máshogy viselkedne. Egyszerűen mondjál olyanokat, hogy ezt most nem szeretném, ez rosszul esett, vagy kérdésként is megfogalmazhatod, hogy szerinted ez nekem most hogy esik? te ennek örülnél a helyemben? vagy akármi, csak igenis tudatosan kezdd el megfogalmazni, hogy mi milyen érzést vált ki belőled, és mondd is ki, mert másképp honnan tudhatná bárki? Ha meg nem tudják, eszükbe sem jut változtatni a viselkedésükön. Te sem változtatsz, ha azt hiszed, hogy valakivel jól elvagy, nem? De ha egyszer csak azt mondaná, hogy ne csináld ezt megint, mert nagyon nem szeretem, akkor az hatna rád, nem? De.
2019. nov. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!