Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem ért meg mit csináljak?

Anyám nem ért meg mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár nappal fellökött osztálytásram és magam alá csuklott a bokám. Bementem tegnap suliba, nagyon szenvedtem, és szünetben úgy fellöktek, hogy már a térdemig fáj az egész lábam. Megy ma valamilyen táborba, engem meg nem enged itthon pihenni. Minden lépésnél szenvedek. Segítseket!
2019. nov. 22. 07:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy orvos a védőnő!

Kérdező, hívj mentőt, ha más lehetőség nincsen, komolyan mondom! Vérrögöd is lehet akár ezzel nem szabad játszani!

Történt valami változás azóta hogy írtál?

2019. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
79%

Suliban vagy?


Azonnal szólj az osztályfőnöknek, hogy baj van, te pedig menj az iskolaorvoshoz!

Ő majd hívja anyukádat (vagy az igazgató, amikor én sérültem le akkor ő szólt neki) és megállapítja, hogy kórházba kell menned.

2019. nov. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
75%
Ha valakit az iskolában baleset ér orvoshoz viszik, vagy mentőt hívnak hozzá szóval...
2019. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
34%
Jó lehet hogy nem rendelkezik orvosi diplomával egy védőnő de ő azért van az iskolákban hogy ha valaki megsérül akkor ellátja, amíg az az ő hatáskörén belül esik. Ha nagyon súlyos a dolog akkor természetesen ahogy előttem írták hív egy mentőt. Elnézést a félreértésért.
2019. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó vagyok. Még azt elfelejtettem leírni hogy a védőnő egészségügyi dolgozó. Tehát tud a Kérdezőnek segíteni vagy ellátásal, vagy mentőautó kihívásával.
2019. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
82%
Szólj ofonek,majd ő szól a szülőnek.higy vagy?
2019. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
71%
vegso esetben hivj mentot! ez nem jatek
2019. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
18%
Aha, járni nem tudsz, de iskolában vagy. Anyádnak meg nem tűnik fel. Mesike habbal.
2019. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
83%

#18 Többször sérült a lábam. Attól még lehet haladni, csak fáj, mint az állat.

A Kérdező nem rohangál, sokkal inkább "mamósan" eltipeg az egyik teremből a másikba. Azt a távot simán meg lehet tenni, bár nagyon nem ajánlott - mihamarabb doki!

2019. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
92%

Kiment a bokám, feldagadt, kiderült, hogy vérömlenyem van!


Minden lila folt vérömleny...

2019. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!