Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem ért meg mit csináljak?

Anyám nem ért meg mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár nappal fellökött osztálytásram és magam alá csuklott a bokám. Bementem tegnap suliba, nagyon szenvedtem, és szünetben úgy fellöktek, hogy már a térdemig fáj az egész lábam. Megy ma valamilyen táborba, engem meg nem enged itthon pihenni. Minden lépésnél szenvedek. Segítseket!
2019. nov. 22. 07:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
68%
Na elmentél már orvoshoz?!
2019. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Valószínűleg iskolában van. Szerintem késő délután fog írni.
2019. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
19%
Higgadjatok már le, minden bokarándulással orvoshoz mentek, sőt, mentőt hívtok???
2019. nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
92%
#23 mar ne is haragudj, de ha ilyen fajdalmai vannak, akkor igenis menjen orvoshoz!
2019. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
95%

Én 14 évesen leestem az iskola lépcsőjéről, hajszál híján bokaszalag szakadásom lett. Akkorára dagadt a lábam már 1 órán belül, hogy nem fért rá a zokni se.


Mégis, képes voltam összerakni, hogy ezzel el kell menni a baleseti sebészetre (Google, városod neve, ha gyerek vagy gyerek osztály, ha felnőtt akkor felnőtt). Megkérdeztem osztályfőnököt, hogy el mehetek-e, mert borzasztóan fáj, ő felhívta anyukámat, akik mondta, hogy jelenleg nem tud értem jönni, mert dolgozik, így megbeszéltük barátnőm anyukájával, hogy ő vigyen el utolsó óra után. Ha nincs ilyen opciód, akkor taxi is játszhat, vagy ha minden kötél szakad felhívhatod a mentőket is, de szerintem ezzel nem visznek be. De nem hiszem el, hogy az iskola társaid között nincs egyetlen egy se, aki akár mankó helyett támogatna téged, amíg odabuszoztok, vagy valamelyik tanár. Legalább egyetlen egy ember.


Ha pedig 8 napon túl gyógyul a sérülés, amit okozott az osztálytársad, az már komolyan jelenthető a rendőrségen is orvosi látlelet ellenében, tehát nem lehet csak úgy félvállról venni a tanároknak se, különben komoly büntetést kaptak. Nálunk ebből volt is botrány. Tehát kapd össze magad és szólj valakinek, aki hallgat rád, ha nem az anyad az, akkor az iskola. Hidd el, az osztályfőnöködnek vagy az iskola orvosnak ezt komolyan kell vennie.

2019. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
97%
Bekopogsz az igazgatói irodába, és kéred, hogy hívjanak hozzád orvost, mert nem tudsz járni. Meg fogják oldani.
2019. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
33%
Ki ne menj! Sehova! Megint fel fog lökni valaki!
2019. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
69%
25-ösnek igen így van! Ugyanezt írtam én is. 9-es voltam.
2019. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Jobban vagy Kérdező? Sikerült eljutnod egy orvoshoz?
2019. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!