Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyámat nagyon megbántotta...

Édesanyámat nagyon megbántottam. Nekem is lenne igazam? Hogyan tudnám a helyzetet megoldani? Komolyan gondolta, hogy többet nem jön haza?!

Figyelt kérdés

Édesanyám sosem volt az a mindig mindig tőrödök veled típus, de legbelül mindig támogatott. Kezdem azt hinni hogy tényleg számítógép függő, délutánonként mindig azzal játszik és szinte csak arról mesél. Hónapok óta könyörgök hogy játsszunk már valami társast, ha hétvégente együtt a család. Ma például hozott a nevelőapám egy Ubongo nevűt. Megígérte, hogy este kipróbáljuk de szokásosan csak a gépet nyomta. Felemelte a hangját hogy nem akar és kész. Erre az ígéretét akartam az eszébe juttatni, de csak leüvöltött. Erre odaszóltam neki hogy bárcsak lenne olyan családunk, mint a filmekben - Erre csak annyit válaszolt hogy menj és keress egyet. Idegességemben halkan megjegyeztem hogy gondoltam rá. Nemrég odamentem ismét hozzá bocsánatot kérni, erre pedig hozzámvágta hogy csak akkor akarok vele lenni ha nem játszanak velem netes játékokon a haverok. Ez nem igaz, mivel szinte mindig elmegyek vele vásárolni, elkísérem a bankba, stb. Utána odaszólt, hogy okoz nekem egy kis örömöt, van egy jó híre: Holnap reggel elmegy dolgozni, és elfelejt hazajönni.

Erre totál kiakadtam! Érzelmileg mindig is labilis volt (durva gyerekkora volt) és simán kinézem belőle. Volt már hasonló eset is régebben.



2019. nov. 23. 19:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Valami Facebookos Solitare Social!-lal játszik.
2019. nov. 23. 20:31
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
10-esnek igaza van! Van testvéred? Játsszatok együtt, anyád még nem veszi észre magát, előbb utóbb úgyis csatlakozni fog hozzátok.
2019. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Most totálisan becsokiztam. Már rég itthon kéne lennie, és egy órával korábban indult el!!
2019. nov. 24. 09:23
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes az anyud.
2019. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak szívat benneteket, drámázik, hogy a nyakába ugorjatok, ha haza kegyeskedik fáradni. Komoly mentális baja van. Ne üljetek fel a kisded játszmájának, ha hazajön, mert az csak adja a lovat alá. Fel kell nőnie!
2019. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Játszmázik az anyu, nem érti hogy nem mindig ő van a középpontban. Jó kis egoval ellátott személy
2019. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Haza jött már?

Hogyha nem - keressétek ott, ahol sejtitek, hogy oda ment. Ha sikertelenek lesztek - jelentsétek az eltűnését a rendőrségen.

2019. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A délelőtt folyamán hazaért - jókora késéssel - még ma is elég rideg.
2019. nov. 24. 15:23
 19/19 anonim ***** válasza:
72%
Hadd legyen, ne keressétek a kegyeit, ne is szóljatok hozzá. Majd észreveszi, hogy ez neki rossz.
2019. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!