Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek túlreagálom?

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés
A szüleim 9 éves korom óta elváltak. A nagyszüleimnél lakom de a szüleimmel tartom a kapcsolatot. Az a helyzet hogy tegnap volt a születésnapom és apám megint elfeledkezett róla. Nem mondom hogy vegyen nekem valamit,csak simán felhivhatott volna. A poén az egészben, hogy mikor nekem van a szulinapom akkor neki a névnapja és forditva is igy van.Tegnap felköszöntöttem névnapja alkalmából,de egyáltalán nem következtette hogy nekem meg a születésnapom van akkor. Már többször volt ilyen. Igy normális ember meg jóban vagyok vele , csak ez egy kicsit rosszul esett megint. :/ 24/F
2019. dec. 4. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Érthető hogy rosszul esik. Én bátyámmal vagyok így. Külföldön dolgozik, aztán hazaesik valamikor decemberben (nekem decemberben van a születésnapom) valami ajandékkal, de amikor valóban a születésem napja van akkor nem hív, nem ír, nem köszönt fel, pedig az 100x jobban esne. Nem reagáltad túl, mert nem reagáltál sehogy (ha jól értelmeztem).
2019. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, sajnálom. Nekem a nagyszüleim csinálták ezt, tudták hogy szülinapom van, mert anyukám előttük vette az ajándékot nekem, még meg is kérdezték hogy mire lesz, mégse köszöntöttek fel. Pedig csak köszöntést vártam, nem ajándékot. :( Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok! 😊 Szóvá nem tenném, de nekem is rosszul esne. A helyedben én sem köszönteném fel se szülinap, se névnap alkalmából.
2019. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem kell ezért megsértődni. Sokan nem tudják, mikor van valakinek a névnapja vagy születésnapja.
2019. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt volna, főleg úgy, hogy ez nem egyszeri alkalom. Engedd el szerintem a dolgot, ne haragudj rá emiatt. Sajnálom, és Isten éltessen téged!
2019. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl. Annyit esetleg hozzá lehet tenni, hogy van egy ismerősöm, akinek a névnapja az én születésnapomon van, de mindketten mindig elfelejtjük felköszönteni a másikat. - A te esetedben mondjuk ez nem mentsége az apádnak, mert a gyereke vagy.
2019. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a születésnapi jókívánságokat! :)
2019. dec. 4. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Jogosak az érzéseid.

Isten éltessen sokáig! ;)

2019. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
biztos nagyon elfoglalt volt,de boldog szulinapot kivanok neked ismeretlenul is
2019. dec. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, velem is hasonló a helyzet, apám sose köszönt fel. Nem reagalod túl, nyilván rossz érzés, de egy idő után rajöttem hogy aki ilyen az nem fontos. Nem azzal foglalkozok már aki nem köszönt fel, hanem arra koncentrálok aki igen. Azoknak örülök ő meg már nem érdekel. Tedd ezt Te is.
2019. dec. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Túl.
2019. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!