Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan akadok ki? Vagy...

Jogosan akadok ki? Vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Szoktam rajzolni, és felszoktam tölteni deviantartra. Direkt úgy teszem fel, hogy ne tudják letölteni, de anya direkt talál módot és leszedi. S kirakja magának facebookra, pedig kértem, hogy ne tegye, meg nem adom neki oda. Megtiltottam neki, mert az enyém, és nem akarom, hogy valaki ellopja. Ha megosztotta volna, azzal nem lett volna bajom, de azt meg nem volt hajlandó.


De hiába mondom neki hogy nem, nem érdekli, akkor is ellopja tőlem.


Tudjátok min akadtam ki nagyon? Azon, hogy valakinek fbn a festménye alá felrakta a képemet. Szerintem ez nagyon bunkó dolog.


Ti mit gondoltok? Jogosan akadtam ki? Esetleg túlreagálom?


A normális válaszokat előre is köszönöm.


2018. jan. 31. 17:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz új fiókot nyitni?
2018. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A képekre nem szoktál vízjelet tenni?Úgy ha valaki lopja is nem tudja felhasználni sajátként.

Persze le lehet szedni,de kevesen szórakoznak vele,értenek hozzá, ha nem a szélére rakod a vízjelet,akkor valószínű ott is marad, nem lopják.

Egyébként beszélni kéne többször erről anyukádról.Biztos büszke rád,de ha zavar ne csinálja

2018. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
csinálj új fiókot
2018. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Szóval anyukád büszke rád, bár ezt nem helyes módon fejezi ki. Ez legyen életed tragédiája.
2018. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%
Megbeszélni esetleg vele? Kommunikácio az már nem megy?
2018. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Jogosan. Ne törődj a sok rosszindulatú véleményével, igenis érthető, hogy bánt téged, hogy lesz@rja amit kérsz és még kellemetlen helyzetbe is hoz (a festményes dologgal).


A többieknek üzenem, hogy az oké, hogy büszke rá az anyja, de ez akkor is parasztság, hogy a kérdező határozott kérése ellenére cselekszik, pedig többször is szólt érte.

2018. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
Azzal a résszel egyet is értek. Bár nem értem mitől olyan nagy titkok azok a képek hogy félti az anyjától.
2018. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
Miközben minden idegennel megosztja...
2018. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Jogos a felháborodásod. Nem tudom, hogy tudnál hatni anyukádra sajnos. Valahogy nem kéne, hogy hozzáférjen a képeidhez. Én tetmészetfotózom. Nekem a nagynéném osztogatta meg a fotóimat. Párszor megkértem ne tegye. De nem értette meg miért nem szeretném. Végül letiltottam. Mondjuk ez facebookon elég egyszerű volt. Persze megsértődött pár hónapra.
2018. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igazad van. Én a helyedben megpróbálnám újra megbeszélni, ha meg nem megy és tényleg nagyon zavar, akkor random bejelentenék párat a fb-nál, hogy nem járultál hozzá. Akkor leszedik a posztot, de lehet hogy állni fog otthon érte a bál.
2018. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!