Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit csináljak? Szerintete...

Most mit csináljak? Szerintetek Anyám szerint túlreagálom az egészet!

Figyelt kérdés

Anyám 45 éves és van egy barátja aki fele ennyi!!

Most nem tudom mihez kezdjek ugyanis a barátja utál engem és ez anyámat hidegen hagyja

Holnap ballagok az általános iskolából (szombaton)

De azt mondta anyám párja hogy ta***odjak szombaton el az apámhoz. Tegnap volt egy kisebb összetűzésem anyámmal és a párja le h***e ku****zott, amit azért nem is értek mert én s a ku**a két külön fejezet.

Azt mondta hogy lejön és jól megver.

De az a baj hogy ebben az üres világban senkire nem számíthatok, senki nem ismer igazán.

Anyám mindennel próbál a kedvemben járni de ez valahogy a gyenge pontja ha erről van szó ő valahogy középen áll és nem szokott nekem igazat adni. Egyszerűen megkeseríti az életem a párja. Nem lakik velünk, ketten élünk anyámmal.

Hétvégén mindig, de van mikor hétközben is ittalszik. Szeptembertől kollégiumos leszek. A párja azt mondta hogy elég ha ide csak havonta jövök haza

(Ui.:Bocsánat ha túl hosszú lett és összeszedetlen)


2019. jún. 14. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Apuddal mi a helyzet? Ha más nem, akkor szólj az ofődnek, hogy terrorizálnak a saját otthonodban. Esetleg családsegítőnek, abban az esetben, ha semelyik családtagodra nem számíthatsz.

Anyádnak meg gratulálok. Kerüld el anyádat meg a pasiját is messziről. Anyád csak észreveszi majd magát, ha a kislánya nem akarja a társaságukat.

2019. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ugye most ballagtam és az ofőmmel holnap találkozom utoljára.

Apum egy más téma, nagy ritkán beszélek vele mert neki már új családja van de egyszerűen ezt anyám és a párja sem értik meg hogy nem szeretnék menni hozzájuk

2019. jún. 14. 11:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha ott szívesen látnának, nincs különösebb bajod az újabb családtagokkal, legyél ott, ha kolis leszel a haza látogatásokat minimalizálni.

Anyudnak melléd kellene állnia, nem a pasi mellé.

Ha nem is lakik ott, semmi köze azhoz a házhoz, milyen alapon jogon küld el onnan ?!

Anyád helyébe már rég bib… volna ha így viselkedik a gyerekemmel.

2019. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezen (is) van kiakadva mindenki hogy milyen alapon küldd el

De nem birom az ottaniakat, tavaly kicsit tovább 4-5napig voltam ott és az 5 éves kislány azt mondta hogy mért nem megyek már haza szoval most sehogy sem jo

Már fogalmam sincs hogy mit csináljak

2019. jún. 14. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Szanalmas no az anyad, h egy szal farok fontosabb, mint a gyereke... csak keveset jarj haza, kozepsuli mellett gyujtogess penzt es ha vegeztel, mielobb koltozz par varossal arebb. Jo lennel te meg majd anyadnak, mikor a pasikaja kidobja par ev mulva!
2019. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Az oldalt 16 éven aluliak nem használhatják.
2019. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád is szokott veled ilyen stílusban beszélni?


Ha nem, akkor nyugodtan szólhatsz (neki és a kanjának), hogy fogja vissza magát, mert nálatok eddig nem volt szokás így beszélni.

Anyukáddal is elférne egy nagy beszélgetés, mégis, miért engedi ezt? Tényleg ennyire kell a farok? Fontosabb, mint a gyereke?

És meddig?

Jó lenne, ha nem hagyná ezt a viselkedést. A pasi nem lakik vele, nincs joga dirigálni, sem nevelni, sem megalázni a gyereket.


Egyébként meg az ilyen nőket szokták a legjobban megalázni, és otthagyni a fiatalabb pasijuk, ez jó lesz neki, ezt akarja? Átverik, átnéznek rajta, megcsalják.

Erre számítani lehet. Ha így lesz, akkor majd jó leszel neki te is.

Jó lenne, anyukád a sarkára állna, a saját érdekében is, helyre kell tennie a pasast, de legfőképpen a te érdekedben.

2019. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!