Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti miert utaljatok a szuleiteket?

Ti miert utaljatok a szuleiteket?

Figyelt kérdés

Miert nehezteltek rajuk? Mi az, ami miatt nem tartjatok veluk a kapcsolatot?

Kerlek irjatok le a korotokat is.

(Bocsanat az ekezetert)



2019. dec. 6. 21:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
18%

#15 - Örülök neki, hogy ilyen is van. Remélem tovább tudod majd adni ezt az attitűdöt. KELL, hogy lássa mindenki, nem csak utálni való szülők vannak, hanem lehet becsülni és szeretni is őket.

Köszönöm, hogy leírtad!

2019. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 kovpet ***** válasza:
100%

# 20: Értem. De tanárok? Orvosok? Szomszédok? Senki?

Mert az, hogy kiabálnak valakivel, az is elég szomorú meg hogy rideg környezetben él. De azt elhiszem, hogy ezzel nem nagyon lehet mit tenni. Vagyis nehéz.

De itt olyan sztorikat is leírtak, amik teljesen biztos, hogy feltűntek valakinek. Senki nem tudott vagy akart segíteni? Ez nagyon szomorú lenne, ha így lenne.

2019. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Én csak apámmal nem jöttem ki soha. Mindig mindenbe belekötött, teljesen hülyének nézett. Bármikor bármennyi pénzzel képes lett volna lehúzni. Természetesen jóval többet kerestem már a végén tőle, és az iskolai végzettségem is sokkal magasabb lett.

Masszívan piált és cigizett, 60 évesen meghalt.

2019. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas történetek. Ezek a szülőnek nevezett valakik ott ülnek a buszon vagy ők a kollégáim vagy a szomszédaim? Rettenetes belegondolni, hogy még sose találkoztam senkivel, akiből ilyesmit kinézek. Tehát vsz tévedek.


Én nem utálom öket de egész gyerek- és fiatal felnőtt koromban szomorú voltam, mert a szüleim csalódtak egymásban és boldogtalanok voltak, Anyu ezt egy időben gyakran és hosszasan részletezte nekem. Amíg mások bulizni jártak, nekem lelkiismeret furdalásom volt, hogy hogy lehetnék én boldog, hogy szórakozhatnék, ha otthon ekkora a baj.


Felnőtt fejjel komoly szülői hibának tartom Anyu viselkedését, de már megbocsátottam neki, mert őszintén szeretett minket és erőn felül mindent megadott, taníttatott, az unokáját is imádja.

2019. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Metionin ***** válasza:
100%
#24. Ó hidd el, nagyon tudják adni az ártatlant meg a tökéletes szülőt. Mások előtt anyám is csak arról tudott beszélni hogy milyen ügyes, okos vagyok, kitűnő tanuló, versenyek, mennyire büszke rám stb. ha ott volt nálunk valaki, akkor aranyom, picinyem, drágám. Volt hogy anyám kollégája állított meg iskolából hazajövet hogy jaj xy-kám, gyógyul már a kis szád, anyukád mondta hogy elestél és össze kellett varrni, úgy aggódik szegény, remélem jobban vagy. Én meg csak pislogtam mert anyám szakította be a számat úgy hogy beleverte a fejem az asztalba, mert nem akartam megenni a májat. Sokszor alig mertem kérdésekre válaszolni mert ki tudja mit hazudott össze hogy épp mitől vagyok kék-zöld vagy összevarrva.
2019. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
82%
"nem érdemel gyereket" Vs a kormány milliókat ad ilyeneknek, akik ész nélkül vállalnak pénzért gyereket. Plusz a gyerek nem a jó cselekedetek után jön, és nem is a gólya hozza. Remélem ez világos. Ha az lenne nem írnál olyat, hogy "érdem" a gyerek. Nagyon zavar a megfogalmazás. Hiszen pont azoknak lesz könnyebben gyereke, akik felelőtlenek.
2019. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami. De ki az, akit a szülei tanítottak gyereket nevelni? Én biztos nem. Ráadásul vacak példák vannak előttem. Akkor most én is rossz szülő leszek törvényszerűen?
2019. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 kullancs2004 válasza:
50%
Belém élveztek
2019. dec. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy a gyereken van számon kérve, miért nem kér segítséget...
2019. dec. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
24%
Én imádom a szüleimet ők a legjobb dolog az életembe.
2020. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!