Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szuloktol kulon elok! Hanyszor...

Szuloktol kulon elok! Hanyszor latogatjatok meg a szuleiteket?

Figyelt kérdés
Ferjem elvarja, hogy mi hetente legalabb egyszer menjunk at az anyukajahoz. Nincs semmi bajom az anyosommal, de nekem ez tul sok. Meg hogy minden nap beszelnek telefonon es mindent tud az eletunkrol, ez is tul sok. Mintha valami gyerek lenne. En havi 1x megyek maximum at az anyukamhoz. Velem van a baj? Ti hanyszor latogatjatok a szuleiteket? :)
2014. dec. 10. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
nem veled van a baj...nemnagyon szakadt el anyukától igaz? :D
2014. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Mi vasárnap szoktunk anyukámhoz átmenni, nem minden héten, de sokszor. Apuékkal egy városban lakunk, van, hogy heti háromszor is átmegyünk, van, hogy egyszer. Beszélni is minden nap szoktunk, mondjuk nálunk gyerek is van. A havi 1 az nekem nagyon ritka, de ez persze a kapcsolat milyenségétől is függ. Én vagyok a feleség
2014. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez mennyire segít, de leírom:

Én alapból nem élek külön, még kisiskolás vagyok, de a tesóim (mind kettő) egyetemista, és általában 2 havonta jönnek haza. De persze egész nyáron itthon ülnek :)

Ha dolgozol, akkor tudnád azt mondani az anyósodnak, hogy sajnálod azt az időt, amit arra kell költs, hogy odaért (pl. 30 perc, amíg oda-vissza mész) és a telefon... Gondolom megvan az idő, amikor hívni szokott. Pl. este 6-kor. Mondhatnád azt, hogy Nagyon elfáradtál a munkától, és majd holnap. És ezt a 2 naponta megcsinálod, akkor távolabb kerültök. Majd told 3 napra. Stb.

2014. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer, mint te. Nem veled van a baj. Férjed még csak nem is anyuci kicsi fia, de ha mindent elmond neki, akkor egy nagyra nőtt óvodás. Miért mentél hozzá?
2014. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
A heti egy szerintem egyáltalán nem sok, viszont a napi telefonálgatás az, de hát ha így szokták meg.
2014. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
mivel kb 200-250 kmre laknak,így havi egyszer,és ők is jönnek általában havi egyszer,szóval 2 hetente találkozunk..Ha egy városban élnénk valószínű heti többször találkoznánk..Skypeolni 2 naponta szoktunk...Szóval szerintem nincs gáz a férjeddel,max annyit kérnék,h ne mondjon el mindent a magánéletünkről,de ha neki ez kell,h mnap beszéljen vele,miért baj??
2014. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
utolsó vagyok,emellett azonban természetesen van magánszféránk is a férjemmel,nem tudnak mindent az életünkről.
2014. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zold kez :) Ferjem mindig azzal jon, hogy az o csaladja, nem olyan mint az enyem, es hogy ok torodnek egymassal. En nem is azt mondom, hogy ne torodjon, csak ez nekem mar tulzo. Olyan mintha kb vele laknank egyutt. Szereti nagyon az anyukajat, ezzel nincs is baj, forditva szerintem mar neha durvabb. Marmint volt olyan, hogy nem hivta kb 3 napig es akkor mar jott azzal az anyukaja megbantodva, ha hogy mar nem is keresi ot. Kapcsolat elejen meg egyenesen meg volt sertve, mert hogy ok megszokatak, hogy ennyit beszelnek stb. es en voltam a szemet baratno aki biztos tiltja oket egymastol. Hat persze mert en olyan vagyok... Mikor addig nem is talalkoztam vele. De aztan ujra visszaallt a gyakori latogatasra.
2014. dec. 10. 15:34
 9/15 A kérdező kommentje:
Amugy azert baj, mert mindent tud es olyan dolgokat mond a ferjemnek, amitol a hajam egnek all. Mindig olyan dolgokra probalja ravenni ami nekem nem jo. Es nagyon idegesit. Megmondani nem lehet neki, hogy ne csinalja, mert akkor megsertodik. Meg igy hetvegente sem lehet semmilyen programot csinalni, mert az a program, hogy ott kell lenni egesz nap... Es van hogy mar tema sincs, merthogy mar mindent tud.
2014. dec. 10. 15:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs erre rendszer. Anyukámmal eleve egy munkahelyen dolgozom, szóval naponta látom. De amúgy három percre lakik tőlünk, szóval ha a fiunk át szeretne menni, akkor bármikor átmegyek vele. Anyósék tíz perc sétányira laknak, én már régen voltam náluk, de a férjem sokszor mostanában, mert ezt-azt megszerel náluk, ha megkérik. Ebben nem látok semmi rosszat. Mondjuk ha minden hétvége azzal telne el, hogy fél napokat töltünk egyikünk vagy másikunk családjánál, az már biztos terhes lenne, de így nincs belőle gondunk.
2014. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!