Ez normális? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval apám elég vallásos és ezt próbálja belém is nevelni rendesen viszont én nem olyan vagyok amilyen ő vannak olyan dolgok amiben megegyezik a véleményünk de állandóan bánt lelkileg. A barátomnál akartam aludni de azt mondta ha kilépek a házból akkor nem jöhetek többet vissza mert h nálunk ilyen nincs és azért ez elég durva volt 18 éves vagyok én szeretném élni az életemet de nem hagyjak állandóan az ő akaratát kell csinálnom és csak az jó amit ő gondol?
2019. dec. 7. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem normális, apud túltolja ezt az egészet, de szerintem nem ezt sose fogja belátni.
2019. dec. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez van, alkalmazkodnod kell. Amíg otthon laksz, próbálkozhatsz a meggyőzéssel, de ha nem sikerül, el kell fogadnod az ő szabályaikat. Azért megkérdezném tőle, hogy a vallásosságán kívül van-e más oka a tiltásnak.
2019. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Az otthonában az ő szabályai érvényesek. 18 évesen a saját lábadra is állhatsz, ha nem tudod elfogadni.
2019. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán normális. De sok mindent nem tudsz tenni. Vagy beletörődsz és hozzá igazodsz, vagy elköltözöl otthonról.
2019. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem normális, hanem vallásos, és igen maradi is. De tenni ellene semmit sem tudsz, ha csak nem költözöl el. Lázadhatsz, de nincs semmi amit pl jogilag tehetnél ellene. Amíg otthon laksz, azt csináld amit mond. Megteheted hogy nem teszed, de akkor joga van kitenni az utcára, hisz nagykorú vagy,
2019. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális!

Úgy se fog megváltozni,szóval "fogd a pénzt és fuss" menekülj el tőlük és kezd új életet

2019. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak nem jehova tanúja?
2019. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Koltozz el.
2019. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, de ismered a klasszikus viccet. "Milyen rendes Lenin elvtárs, hogy visszadobta a gyerekek labdáját. Közéjük is lövethetett volna." Hát a te apád se normális, de lehetne ezerszer rosszabb is.


Mit tehetsz?

1. Dugjatok nappal.

2. Költözz el.

2019. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!