Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyám nem...

Mit tegyek, ha anyám nem normális? Már tényleg nem bírom amit màr évek òta csinàl.

Figyelt kérdés

Az van, hogy anyàm nem komplett. Màr írtam ki kérdést emiatt koràbban, de elfelejtettem a jelszavamat, így nem nagyon tudtam elolvasni a vàlaszokat.


Anyàm nagyon csúnyàn és durvàn beszél velünk. Ha nem tetszik neki valami, vagy nem a kénye kedve szerint cselekszünk, akkor kiabàl, ordibàl, de úgy, hogy az egész lépcsõhàz tõle zeng.


Olyan màsfél hònapja megvàdolt engem meg apàmat, hogy mi szexelni szoktunk egymàssal. Aminek semmi alapja nincs.

Apámtól bocsánatot kért, tôlem nem. Csak vett nekem egz telefont, azt hitte, hogy evvel el van intézve minden.



Ma reggel is kiabàlt meg ordítozott velem, mert a sajàt telefon töltõmet be mertem vinni a szobàmba. Olyanokat mondott nekem, hogy kedve lett volna tegnap este jòl megtépni engem meg ilyenek.


Meg ugye hullik a hajam. Màr évek òta. És mindig azzal fenyeget, hogy ha mégegy hajszàlat megtalàl, akkor fogja, és éjszaka belevàg ollòval a hajamba. Pedig én tényleg pròbàlok vigyàzni, ha nem nagzon muszàly, akkor még nem is fésülködök, mindig összefogom a hajam hajgumival.


Az se lenne megoldàs, ha apàmmal elvàlnànak, mert apám azt mondta, hogy egy gyermeknek az anyjánál a helye.

Ez valamilyen szinten igaz, na de nem egy ilyen anyánál, mint ő.



A kérdés nem kamu, a probléma igenis igaz.



2019. nov. 22. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves vagy? Kollégiumi lakhatás kizárt?
2019. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Hajhullással orvoshoz fordulni, amúgy meg kollégium, diákmunka és minél előbb tipli. Anyádat mi sem tudjuk megváltoztatni.
2019. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Mennyj nevelo otthonba ha meg kiskoru vagy
2019. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%

Megértelek.

Ebben a helyzetben én vagyok az anyuka.


Lehet hogy apudnak van valakije?


Ha nem akkor mond meg apudnak vigye el anyudat egy pár napos wellnesre.

Plussz az utolsó válaszoló.

Csupán ennyi a baj.


Akármilyen nehéz, ne vedd komolyan anyudat ilyenkor.

Rájött az ötperc.

2019. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Anyuka nem normális.

Pszichiáterhez kellene vinni.

Menj kollégiumba!

2019. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

18 év alatt azonnal kérj segítséget, mert ez kőkemény gyermekbántalmazásnak számít (pszichés), és menj koliba, vagy albérletbe.


Apád is megéri a pénzét, alaposan, mert nem véd meg anyádtól, sőt, még odalök hozzá, azon a címen, hogy a gyreeknek az anyjánál a helye. Mindkettőt tessék feljelenteni, ha 18 alatti vagy!

2019. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Még hogy nem kamu.. Megint kezded a naponta kiírt hazugságokat? Maradsz a napi egynél, ahogy szoktad, vagy emelted a limitet?
2019. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

"Màr írtam ki kérdést emiatt koràbban, de elfelejtettem a jelszavamat, így nem nagyon tudtam elolvasni a vàlaszokat."


Idáig olvastam. Kamu az egész, ugyanis a válaszok elolvasásához NEM kell jelszó.

2019. nov. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Valasz olvasashoz nem kell, de hogy keresed vissza a kerdest, a tobbi 100000 hasonlo kozt?...

amugy ha kamu, ha nem, lepj mielobb otthonrol

2019. nov. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Anyádat valahogy bírd ki, ne idegeskedj, mert az árt neked, hanem mielőbb költözz el, ha tudsz..., nem tudom hány éves vagy s dolgozol-e már...

Viszont a fontosabb, a hajhullás miatt menj dokihoz! Ki tudja miért hullik...!

2019. nov. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!