Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar ezzel megsérteni a...

Miért akar ezzel megsérteni a lányom, mérges rám?

Figyelt kérdés
Lányom jó evő, van is rajta pici plusz. Most kitalálta, hogy ő már most elkezdi létrehozni a bikini formáját és mindenezt szerdán fogja kezdeni. Így karácsony előtt... Szerintetek ez normális dolog? Ilyenkor mindig olyan szeretettel sütök-főzök 1000 félét, az ő kedvenceit is, ő pedig párolt halat akar enni zöldséggel. Ti mit reagálnátok?
2019. dec. 9. 09:47
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
6%
"Lehet van egy fiú aki tetszik neki, vagy szimplán nem elégedett önmagában." Vagy simán csak hisztis, vagy kezdődő anorexiája van, és sikerként könyveli el ha koplal karácsonykor , és ezért az időzítés....
2019. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
20%
Ne aggódj, úgyis enni fog. Ilyenkor csak a nagyon erősen elhatározott fogyózok tudják betartani a diétát, ha a lányod most kezdte akkor ez nem nagyon fog menni, most még lehet hogy nem, de addigra úgyis kívánni fogja a finomságokat. Tapasztalat.
2019. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
87%

Már olyan fárasztó, hogy tele zabálom magam karácsonykor, hogy 3 napig mozdulni sem tudok, aztán osszeveszek mindenkivel mert nyűgös is vagyok.


Örülj neki,neked sem kell annyi kaját főzni.

2019. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
69%

“A kutya szeret csontokkal játszani,a féfriaknek hús-vér nő kell.”

Megtennéd drága, hogy nem beszélsz a férfiak nevében?

Nem vagyok kutya, férfi vagyok, de igenis szeretem az izmos és feszes nőket, és egyáltalán nem kell, hogy legyen “mit fogni rajta”.

2019. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
21%
Szerdán fogja kezdeni :) Húha, komoly elhatározás... Ha igazán akarná még ma elkezdené. Ez sem fog sokáig tartani... Mire Karácsony lesz már rég zabálni fog
2019. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
86%

Tavaly ugyanígy karácsony előtt mondtam, hogy nem iszom több alkoholt. A "támogató" barátaim mind ezzel a szöveggel jöttek, hogy úgyse fogom kibírni pont a karácsonyt, ha azt mégis, a szilvesztert tuti nem,meg minek is. Én meg úgy voltam vele, ha ezt kibírom, akkor mindent.


Szerintem ha a lányodnak elhatározása van, inkább támogatni kellene.

2019. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
23%

Azért nem kell ahhoz feltétlen lefogyni, hogy találjon maga mellé valakit..

Szerintem saját maga miatt akarjon fogyni valaki, ne egy kis beképzelt ficsúr miatt, aki szereti a feszes nőket😂

Szeressed barátom, ez a te véleményed, más férfiaknak még bejöhet súlyfelesleggel is

2019. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
Nem azért akar lefogyni, hogy bepasizzon, van párja 5 éve, májusban lesz az esküvő. De van rajta 10 kg plusz s ezt akarja leadni, mert hogy nem tetszik már magának. 160 cm és 65 kg
2019. dec. 9. 11:57
 29/59 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem az simán lemenne májusig karácsony után is, ezért furcsállom
2019. dec. 9. 11:58
 30/59 anonim ***** válasza:
49%

Itt az ideje a változásnak.

Ne a lábáról szóljon a karácsony.

2019. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!