Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja anyukámat, hogy...

Miért zavarja anyukámat, hogy a legjobb barátom fiú?

Figyelt kérdés

Egy gimnazista lány vagyok, aki kollégista is. Ez a harmadik évem a suliba, az átlagon teljesen rendben van hozzám képest.


Nekem lett egy fiúbarátom, aki nagyon jó hatással van rám, még anyu szerint is. Viszont valahányszor szóba kerül, hogy koliba kívül szünetben találkozok a sráccal, mindig húzza a száját, hogy minek lógok vele, meg ilyenek. Amúgy a barátommal nincs semmi probléma, amibe anya bele tudna kötni, max annyi hogy nem ismeri személyesen, bár az nem hinném, hogy baj lenne. Ja és most leszögezném, a barátom és köztem semmi több nincs, mint barátság, egyik oldalról sem, ez egyértelmű.(Ezt nem fejteném ki bővebben,a lényeg, hogy biztos vagyok ebben.)


Szerintetek mi lehet ennek az oka?


2019. dec. 13. 14:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Fél, hogy csak dugópajtik vagytok, felcsinál és otthagy.
2019. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sok kapcsolat indult már barátságból. Ráadásul két kamasz esetén, akikben tombolnak a hormonok, akkor is be fog indulni valami vonzalom, ha amúgy totál nem jöttök be egymásnak.
2019. dec. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Anyukádnak alighanem rossz tapasztalatai vannak fiatal korából a fiúkkal kapcsolatban és ettől akar megkímélni, pedig Neked is egyszer el kell kezdeni...

Barátkozz vígan, majd megbékél a helyzettel.

Kérdezd meg tőle, hogy ismeri-e Toldy Mária táncdalénekes slágerét, aminek a címe: "Húszéves vagyok".

Ha érdekel a szövege, elküldöm privát.

2019. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!