Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy 5 éves gyerek eltávolodhat...

Egy 5 éves gyerek eltávolodhat az egyik szülőtől ha azt ritkán làtja?

Figyelt kérdés
Például a szülő külföldön él, ritkán megy haza, telefonon hetente egyszer tudnak beszélni. Lehet, hogy a gyerek egy idő után már nem is kíváncsi rá? Azért kérdezem, mert a gyerek elkezdett furán viselkedni, bunkózik, flegmázik ha a szülő hívja
2019. dec. 22. 19:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9es, nem kellene úgy ítélkezni, hogy nem tudod a sztorit, azért hagytam el, mert megcsalt fűvel fával, a gyerekkel tartottam továbbra is a kapcsolatot, de állandó vita volt akörül is, külföldre pedig azért jöttem, mint mindenki más, a pénz miatt
2019. dec. 22. 22:03
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez nem fontosság kérdése, amikor otthon voltam is max havonta egyszer vagy 2szer láthattam, kaptam egy jó lehetőséget, sajnos nem teheti meg az ember, hogy ilyet visszautasít, még ha nehéz is.
2019. dec. 23. 09:29
 13/13 A kérdező kommentje:
A másik meg ha nem ment volna a szívózás, hanem részt vehettem volna normálisan az életében lehet máshogy döntöttem volna
2019. dec. 23. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!