Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok anyámmal és húgomma...

Nem akarok anyámmal és húgommal egy ágyban aludni, haza akarok jönni holnap, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap nagy családi karácsonyozás lesz, és mivel éjszakáig tart a karácsonyozás, ezért ottavlás van. Ilyenkor mindenkinek meg van a helye, unokatestvérem családja a nappaliban alszik, én, anyám és húgom pedig egy ágyban, majd másnap késő délután hazajövök. De én nem akarok ottmaradni éjszakára, alahtok még a földön, de azt sem szeretném. Haza akarok gyalogolni, google térkép szerint 9 óra séta (40 km), szerintem éjszaka simán kibírom. Busz meg ugye nem jár úgy ahogy nekem jó lenne, és 24. éjjel nem is nagyon megy. De mindenféleképpen el akarok menni. Anyám nem szeretné, ha 9 órát sétálnék az éjjel a főút és autópálya mellett (mert hídon is át kell kelnem) de nagyoin hazaszeretnék jönni. Mit tegyek, hogyan legyen?

2019. dec. 23. 14:58
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Jó drága lesz a taxi, de kiszámolom, remélem nem dobom el az agyam. Busz meg fogalmam nincs, hogy megy-e de éjszaka 10-11 fele biztos hogy nem sajnos. Elmenni elmegyek, mert sokat köszönhetek nagyszüleimnek. Kis faluról van szó, nins a környéken semmi ott :\
2019. dec. 23. 15:18
 12/32 anonim ***** válasza:
88%
Hát én sem szeretem az ilyen ottalvós dolgokat, de ha az alternatíva 9 óra séta az éjszaka közepén, akkor inkább kibírnám.
2019. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%
Gyalogolj nyugodtan, és akkor jövőre remélhetőleg már nem lesz ilyen problémád.
2019. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonymousreview60 ***** válasza:
80%
Hálózsák.
2019. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
37%
Húgod hogy van?
2019. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Jó akkor végül a folyosón fogok aludni, anyám nem örül neki, mert ő nagyon velem akart aludni egy ágyban, de végül belement, hogy egyedül aludjak...
2019. dec. 23. 15:40
 17/32 anonim ***** válasza:
86%
Csak nem Martinkához van szerencsénk?
2019. dec. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
88%

Gyalogolj csak nyugodtan éjszaka 40 kilométert. A következők történhetnek meg veled:

1. Elütnek mint egy kóborkutyát.

2. Ha olyan környéken jársz akkor minden testnyílásodba akaratod ellenére kapsz egy száll kolbászt (remélem érted mire célzom).

3. Gyanítom életedben nem gyalogoltál még egyszerre 40 km-t így az út szélén megfagysz/kihűlsz kimerülten.


Egy éjszakát ki lehet bírni. Legyél fáradt és igyál pár kupicával hamarabb elalszol és nem zavar a padló egy hálózsákban. (Tapasztalat beszél belől3m)

2019. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
75%
Hívj taxit, az hazavisz. Vagy menj haza hamarabb amikor még van busz, vagy várd meg az elsőt a váróteremben.
2019. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
92%
Tehát meg sem nezed, hogy mikor megy az utolsó busz, előbb jut eszedbe hazagyalogolni...
2019. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!