Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok anyámmal és húgomma...

Nem akarok anyámmal és húgommal egy ágyban aludni, haza akarok jönni holnap, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap nagy családi karácsonyozás lesz, és mivel éjszakáig tart a karácsonyozás, ezért ottavlás van. Ilyenkor mindenkinek meg van a helye, unokatestvérem családja a nappaliban alszik, én, anyám és húgom pedig egy ágyban, majd másnap késő délután hazajövök. De én nem akarok ottmaradni éjszakára, alahtok még a földön, de azt sem szeretném. Haza akarok gyalogolni, google térkép szerint 9 óra séta (40 km), szerintem éjszaka simán kibírom. Busz meg ugye nem jár úgy ahogy nekem jó lenne, és 24. éjjel nem is nagyon megy. De mindenféleképpen el akarok menni. Anyám nem szeretné, ha 9 órát sétálnék az éjjel a főút és autópálya mellett (mert hídon is át kell kelnem) de nagyoin hazaszeretnék jönni. Mit tegyek, hogyan legyen?

2019. dec. 23. 14:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
81%
Honnan van ennyi életképtelen ember a világon?
2019. dec. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
71%

Aludj a folyosón,vagy ne aludj egész éjjel, csak akkor amikor már a többiek felkeltek és odamész a helyükre.

Fiu vagy,vagy lány?

2019. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 mantis religiosa ***** válasza:
87%
Kerékpárod nincs? Ha elég jól ismered az utat, azzal 2-3 óra alatt hazatekerhetsz. De útvonal-tervezővel azért nézd meg, lehet-e azon az útvonalon kerékpárral közlekedni!
2019. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván nem tudom, hogy ilyen veszélyes úton hogyan kell sétálni a legbiztonságosabban


Leginkább sehogyan.

2019. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
79%

Még a helyijáratok is leállnak max. 19 órakor. Mi a fenét kamuzol, hogy lehet (nem tudod), éjjel nem mennek a buszok? Nem lehet, hanem biztos! Próbálj ki 40 km-t gyalogolni. Én drukkolok, ha ilyen hülye vagy.

Aluggyá' a seggeden a folyosón, az a biztos. De az lenne a legjobb, ha otthon maradnál. Kommentben írtad, hogy 20 éves vagy. Anyukád biztos megengedi.

2019. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
81%
9 ora seta helyett inkabb akkor marajd fent egesz este es koran reggel felszallsz az elso buszra. Altalaban 5 ora korul indulnak mar a buszok. $kor elkezdesz keszulodni es az elso busszal hazamesz.
2019. dec. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
75%
Na mit csináltál?
2019. dec. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Hazagyalogoltal??
2019. dec. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Jesszum.. 40kmt hazagyalogolni??
2020. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szerintem simán ott aludt. :)
2020. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!