Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti engednétek a gyereketek...

Ti engednétek a gyereketek párjának a tegezést? Ha igen mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Nálunk általában már első találkozásnál apám kijelenti mindenkinek (59) hogy tegezze nyugodtan. Egyik barátnőmnél viszont az anyja (45) mai napig nem engedi senkinek a tegezést, az egyik lánya barátjának sem akivel már 5 éve együtt van.

2019. dec. 26. 07:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
65%
Sorry az elütésekért.
2019. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
68%

18 éve vagyunk házasok. Anyósomékkal csendőrpertu van. Anyám kezdetektől apám két év után tegeződött össze a nejemmel.

Engem nem zavar az anyósék viselkedése. Évente pár alkalommal megy az udvariassági beszélgetés és ennyi.

43F

2019. dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
61%

22!


A csendorpertu a te hiubad. Ha letegeznek, vissza kell tegezni. Ha nem tetszik neki, akkor kozlod, hogy oké, akkor o is mázazzon téged.

2019. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
68%

Barátom anyja elő talinal mondta, hogy tegeződjünk. Anyámék is ilyenek, mar előre mondtam páromnak tegezze őket nyugodtan.

Van olyan barátnőm, aki a saját szüleit magázza.

2019. dec. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
66%

Amikor hazahoztam bemutatni a barátom, a találkozó végén mondták neki a szüleim hogy tegeződjenek. A barátom 18, én 17, a szüleim 41-2.

Szóval mondhatni szinte azonnal engedték neki, de szerintem ez így jó.

2019. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
82%

Igen engedem és rögtön.

Szeretném ha a gyerekem párja jól érezné magát köztünk és nem akarom, hogy feszengjen.

Ez teljesen független attól, hogy az én szüleimet tegezi e bárki vagy én kit tegezek.

Ez az én döntésem.

2019. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
76%
De miről szól a kérdés, meg a válaszok csendőrperturól? Engem nem zavar a magázás, ha ez kölcsönös, de olyat nem játszunk, hogy engem tegeznek én meg magázok. Senkinek nem kell megengednie a magázódást, váltok én abban a pillanatban, ha letegeznek. Az illem is ezt követeli meg. Egyedül a 80 éves vidéki öregasszonyokkal vagyok elnézőbb, a csendőrpertut illetően, de az is helyzet és személyfüggő...
2019. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Utánanéztem mit jelent, számomra ez a szó idegen volt. Igen, az anyukája mindenkit tegez. Viszont általában csak a lakásukba találkozom vele, szóval nem fogom letegezni, csak mert ő megteszi. Elég tiszteletlen lenne az ő lakásában.
2019. dec. 26. 17:46
 29/31 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem a magázás értelmét. Én senkit sem magázok, és ha engem véletlen magáznak, megkérem, hogy ne tegye ha egy mód van rá, tudom, hogy nem az, de olyan érzés, mintha nem tekintene egyenlő félnek, lenézne, nem adna esélyt, hogy megfelelő kapcsolatba kerüljünk, akkor meg egyáltalán miért beszél hozzám. Szóval megkérem őket, hogy úgy beszéljenek hozzám, ahogy kényelmes.

Olyannal még nem találkoztam, aki mindenkit magázik, így engem se magázzon. Számomra nagyon taszító, és primitív jelenség.

Gyerek eddig még nem hozott össze egy olyannal se, aki magázott volna.

2019. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
59%
Olvasgatni való a nagyon "önérzetes " csitriknek.: [link]
2019. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!