Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtudtam, hogy a 14 éves...

Megtudtam, hogy a 14 éves húgom cigizik, elmondjam anyának vagy valahogy vegyem rá őt, hogy elmondja neki?

Figyelt kérdés

Több ember szerint és szerintem se figyel eléggé rá oda anya, nincs rá ideje. 4 éve elváltak a szüleink. És a húgom eléggé befelé forduló lett ettől. Pár hete annyit mondott el anyának és nekem, hogy kipróbálta 13 évesen és hogy nem tetszett neki. Közbe meg már rászokott, amit a szerencsének köszönhetően tudtam meg.

A problémám az, hogy egy jó időre tuti elromlana a húgom és az én kapcsolatom ha elmondom anyának, viszont tudnia kell úgy érzem és a zsebpénzt megvonni hogy ne erre költse. Nem tudom mit tegyek! (Húgom állítása szerint van valami nagyon rossz dolog vele ami miatt cigizik de azt senkinek még nekem sem hajlandó elmondani. Alapból erről is csak én tudok, párszor volt róla szó mindig sírt és sose mondta el.)

18 éves fiú vagyok, én is dohányzom amiről tud minden családtag. Ha ez befolyásolhat valamit.



2019. dec. 27. 11:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
89%
Azért egyáltalán nem biztos, hogy olyan komoly dologról van szó, mint pl. hogy megerőszakolták, vagy ilyesmi. Simán lehet, hogy csak felnagyít valami iskolai problémát. 14 évesen hajlamos rá az ember, hogy eltúlozza a dolgokat. Lehet, hogy mondjuk beszólt neki (talán pont valami anorexiás), hogy le kéne adnia pár kilót, és tudja, hogy a bagózás karcsúsít... De azért mégis benne van a pakliban az is, hogy nagyobb baj lehet...
2019. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, én semmi esetre sem spicliskednék, a húgommal beszélném meg, amit gondolok a dologról.
2019. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom nem egy agyoniskolázott családról van szó...
2019. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
53%
Én úgy gondolom hogy pont miattad cigizik, mert tőled látta... Ha te szívod mi jogon ítéled el? Ha jól esik neki és levezeti a stresszt vele szívja... Jobb lenne ha drogozna szipuzna vagy kvárkodna? Most kamasz... És tényleg majd kinövi... Én is "problémás" kamasz voltam és baromi sokat segített akkor a cigi... Anélkül fel is kötöttem volna magam... 20 évesen elkezdtem dolgozni el tudtam költözni és amikor rendeződött a helyzetem letettem a cigit... Az nem segítség ha beköpöd... Szórakozzatok cigizzetek együtt beszélgess vele és ha megismered akkor tudsz neki segíteni
2019. dec. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
55%
"jól esik neki és levezeti a stresszt vele szívja." Hát nem, ne szívj egy tizennégy éves kislány azt a szart.
2019. dec. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Tesó,ha szép a csaj, rakass fel vele képeket Facebook ismerkedő csoportokba, biztos nő ettől az egója és abbahagyja a sírás, pillanat alatt talál egy normális férfit magának, ha egy csúnya dagadék, akkor meg egy fogyókúrát javasolj neki, persze legyen terved és ész érveid.
2020. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!