Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apának lehet olyan embert...

Apának lehet olyan embert nevezni aki az első karácsonyon nem hoz ajándékot és nemis megy el a gyerekéhez?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 16:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%
"'Undorítóak vagytok !!! Egy nem látogatja és nemis fizet utána !" Akkor tisztázzuk: ideböfögsz zéró infót, utána meg nyivákolsz mert nem értenek meg. Van egy olyan érzésem hogy hazudsz mint a vízfolyás, és csak vitát akarsz generálni, ugyanis annak az anyának, akinek a kedves apu nem fizet a gyerektartást, kisebb gondja is nagyobb annál minthogy "brühühü, szemét kö.csög nem hozott karácsony ajándékot a purdénak" Hanem megkérdezi, mit lehet tenni hogy apuci teljesítse a törvény által rárótt kötelességét, és legalább azt a nevetséges összeget köhögje ki amit a bíróság elégségesnek ítélt meg. De nem segítséget akarsz, hanem gyűlölködést szítani. Kettő: egyszer láttam élőben egy ilyen libuskát akinek valóban ez volt a fontosabb: na ő úgy gondolta hogy fial egyet, onnantól otthon vakarja a pi.csáját a faszi kontójára, mert most már köteles eltartania hapsi élete végéig. Hát pofára esett, a csávó lelépett, és szar a fejére a gyerektartáson kívül. De a gyerekére is, amit megértek, hisz leesett neki hogy anyuci csak eszköznek használta a kölyköt. És mielőtt pampognál hogy faszi vagyok , meg nőügyülőló elárulom negyven éves nő vagyok, és rosszul vagyok a számító kis libáktól. Az meg röhejes duma hogy nem akartál megölni egy sejtcsomót (inkább a gyerektatásra pályáztál, meg azt hitted lesz olyan hülye a faszi hogy melletted a marad a nem kívánt gyerek miatt. )
2019. dec. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
86%
Undorító az, amikor valakit a neten szidalmaznak és az illető azt sem tudja mi a fene bajod van vele, mert nem vagy képes emberi kommunikációra.
2019. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
26%
Miért számít, hogy karácsony? Miért kéne ajándékot vinnie akármikor?
2019. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
31%

Ha van annyi pénzed, hogy egyedül is fel tudod nevelni a gyereket, akkor ne is foglalkozz a gyerek apjával. Nem éri meg bosszankodni ezen. Hiszen ő nem akarta. Igaz, hogy húzhatott volna gumit. Azzal, hogy nem húzott, tulajdonképpen beleegyezett a gyerekvállalásba. De lehet azt hitte, te védekezel.

Mindegy most már, gondolom van elég pénzed. Másképp biztosan nem vállaltad volna.

2019. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!