Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » "Az első gyermek, ha lány, az...

"Az első gyermek, ha lány, az apja klónja", ti ezt igaznak vélitek?

Figyelt kérdés
Az én környezetemben csak pár példa van (ahol az első gyerek lány), de azok a lányok tényleg kiköpött apjuk. Nálatok mi a tapasztalat?
2019. szept. 22. 10:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%
A lányunkra igaz és rám is.
2019. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem igaz. Se nálam, se az ismerettsegi körömben
2019. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk még nincs gyerekünk, de nagyon barátunk kisgyerekes szülő, és háromnál a kislány tiszta anyja, az egyik mintha mini másolata lenne, de még a hajuk göndörsége is ugyanolyan. Másik kettőnél az apjukra hasonlítanak, de nem klónok.
2019. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%

Én első gyermek, lány vagyok...

Volt, aki leszólított, hogy nem xy-e az anyám, mert tökre olyan az arcom fél fele, így gondolom, klón se vagyok.

DE végiggongolva ismerősöket se látok ilyen példát.

2019. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
58%
1 szülött vagyok és lány.személyiségben apám 2.0 vagyok.kinézetre is örököltem tőle dolgot.igazából anyámra egyáltalán nem hasonlítok
2019. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%
Első szülött vagyok és lány. Külsőre semmi közös nincs bennem és apámba,max a szeplőink. Belsőre viszont inkább ráütöttem.
2019. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
Mint az általánosítások, ez sem igaz. Van ilyen, de messze nem mindig.
2019. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

A klón erős kifejezés, de az kétségtelen, hogy külsőleg van pár közös vonásom édesapámmal, belsőleg pedig még több is.


Első gyermek vagyok, a húgaim pedig inkább édesanyánkra ütöttek.


Viszont az kétségtelen, hogy ez egy általánosítás, hiszen ismerek olyan családokat, ahol ez nincs így.


18/L

2019. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
70%
Nővérem kicsinek inkább anya volt felnőttként meg apa. Ez inkább a viselkedesben/természetben mutatkozik meg.
2019. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
54%

Elsö gyerek és lány vagyok és teljesen úgy nézek ki, mit édesanyám, édesapámra semmiben nem haosnlítok.

De a környezetemben sem igazán látok gyakran olyat, hogy az elsö lány az apjára feltünöen hasonlítana, nem gyakrabban, mint az anyjára vagy a nagyszülökre.

2019. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!