Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha az anyukát...

Mit csinálnátok, ha az anyukátok így beszélne veletek?

Figyelt kérdés

A múlt héten lett új kutyánk, a szüleim voltak vele sokat itthon, őket már kezdi megszokni, én pedig még elsőként karácsonykor találkoztam vele, így engem sokszor rág, ami nagyon fáj, mert még kölyök. A szüleim nagyra becsülik ezt a kutyát, főleg anyukám. Mindig előtérbe helyezi a kutyát, aki állandóan a házban van velünk és rombol. Mikor őt harapja, akkor lehordja a kutyát mindennek, de mikor engem, akkor bezzeg én vagyok a sz*r. Ma reggel mentem volna reggelit csinálni magamnak, és kimentem, kutya nekem jött a konyhában és anya rám szólt hogy idézem "takarodj vissza a szobádba, úgyis úgy jó, ha ott vagy fent az emeleten a p*csában." Ahelyett hogy mondjuk kizárta volna addig a kutyát az előszobába vagy adott volna neki egy csontot, hogy helyettem azt rágja. Nagyon rosszul esett, csak reggelit akartam készíteni, azóta itt szomorkodom a szobámban.


18/L


2019. dec. 29. 09:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Persze egy kis kölyökkutya sakkban tart és nem tudsz tőle kimenni a konyhába. Tök hihető 😁
2019. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Na, ez megint a "vernek a szüleim" c. eposz újabb felvonása...?
2019. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Itt senki sem a kérdésre válaszol... ti ilyen csodavilágban élhettek, ahol minden szép és jó... esélytelen hogy folyamtosan rág titeket a kölyökkutya...lehetetlen esemény...és ugye rossz szülők sem léteznek...
2019. dec. 29. 11:02
 14/14 anonim ***** válasza:
41%

Na, megint összefújta a bunkó embereket a szél a gyakorin. Gondolom a téli szünet következménye....


Kérdező!

Én akkor és ott emelt hangon tettem volna helyre anyukámat. Többek között megmondtam volna, hogy aki ilyet mond a gyerekének, az nem édesanya, hanem csak szülőanya.

Amúgy húznék vissza mihamarabb a koleszba vagy az albérletbe, és ezután csak nagyon-nagyon ritkán járnék haza.

2019. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!