Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elhagyott engem és aput...

Anyám elhagyott engem és aput a pasijáért, apu miért könyörög még neki?

Figyelt kérdés

Elköltözött Ausztriába a pasijához, mondván nem tud nélküle élni. Nélkülem, a gyereke nélkül tud élni? Gyűlölöm, egyszerűen gyűlölöm. Apa meg könyörögni neki, hogy jöjjön haza. Hát nem látja, hogy cserben hagyott minket? Elvitt mindent, pénzt, megtakarítást, ékszereket, mindent. Engem meg aput itt hagyott a szarban. Hívogat, de nem veszem fel. Hogy tehetett ilyet?


16 éves vagyok amúgy.


2019. dec. 29. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos anyád egy ócska ri banc, aki megy a viszkető pi ája után és olyan pasi után akit csak pénzzel tud megfogni...

...amíg majd el nem fogy.

Akkor majd visszakullog hozzátok.


Ha van eszetek, nem engeditek majd be a vén lotyót.

2019. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Biztos vagy 20 èvvel fiatalabb nàla a hapsi, és nincs kedve dolgozni, ezért aztàn azt hazudja az öreglánynak, hogy önmagáért szereti, mèg vèletlenül sem a pènze kell neki, hogy ne kelljen dolgozni, á dehogy. Tipikus sugar mommy sugar boy kapcsolat. Anyádnak kapuzàrási pànikja van anyádnak, majd kijózanodik, ha meg nem, akkor nem kár érte. A férfiak szoktak így behülyülni 45-50 éves koruk körül. Forgassàtok ki a vagyonából megèrdemli.
2020. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!