Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 11-12 év...

Elengednétek a 11-12 év körüli lányotokat sulibuliba?

Figyelt kérdés

Engem anya soha nem engedett el anno, és most eszembe jutott.

Kb egy ilyen 9-11 óra között fejeződik be, csak az mehet be, aki az adott suliba jár, és felső tagozatos (11-14 éves korosztály), és a szülők aláírták előtte neki a papírt, hogy van aki hazaviszi a gyereket. A bulin nincs alkohol, sok tanár van, aki figyeli hogy ne is legyen. A buli helyben van, a kisváros pedig biztonságos.


Ti elengednétek a gyereketeket egy ilyenre?

(Én 17 vagyok most ha valakit érdekel, hogy mikoi dologról van szó nálam)


2020. jan. 1. 15:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Engem mindig elengedtek, mikor menni akartam ilyenre :). Soha nem is volt gond belőle, maximum másnap fáradt voltam. Néha volt 1-2 rendbontó, de ennyi. Mondjuk mi akkoriban főleg magunk jártunk haza, de abból se volt gondunk.

Igaz, én 10+ éve voltam 11-12 éves, szóval nem tudom mennyit változott azóta a "világ". Ha abból indulok ki, ami akkoriban volt, akkor természetesen mehetne a gyerekem :) .

2021. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!