Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülōk, ti elengednétek a 20...

Szülōk, ti elengednétek a 20 éves lányotokat külföldre a barátjával? 2-3 nap lenne

Figyelt kérdés

Nagyjából 2-3hónapja vannak együtt, nem mennének olyan messzire, pl Olaszország fapados járattal. Adnátok neki erre valamennyi pénzt, ha nem tud dolgozni egyetem mellett? Volt alkalmi munkákon, abból van egy kis spórolt pénze.

20 évesek mindketten.



2019. dec. 13. 12:10
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%
Egy 20 évesnek nincs szüksége engedélyre. Hogy adnék-e neki pénzt, az a körülményektől függ.
2019. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
29%
Ha még 20 évesen ott tart, hogy el kell engedni, akkor ne mászkáljon külföldre kvázi idegenekkel.
2019. dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Sokat voltünk külföldön, csak anyagilag a szüleimnek vagyok kiszolgáltatva, ezért kell körbekérdeznem itt, hogy mik a vélemények. Egyetem mellett nem tudom megteremteni a teljes anyagi függetlenségemet.
2019. dec. 13. 12:17
 4/45 anonim ***** válasza:
23%

Szóval anyuciék pénzén akarsz külföldre menni 2-3 napra?

Kicsit nevetséges vagy, bocsi. Miért nem jó itthon elmenni valahova, ahol olcsóbb?

Ha külföldre szeretnél menni, akkor dolgozz meg érte, vagy állja az egész utat a párod. Ennyi.

2-3 hónapos ismertség tulajonképen még semmi, majd maximum félév vagy egy év ismertség után menjetek külföldre ennyi időre.

2019. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
95%
Nyilvan a szulok anyagi helyzetetol fugg. Altalaban a normalis szulok adnak, ha van mibol, de ha nincs akkor nem tudnak. Te tudod, milyen az anyagi helyzetetek. De a baratod is meghivhat akar, legalabb egy reszere.
2019. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
68%

A gyarokikeredesek felhasználói hol élnek? Egy átlag 20 éves még egyetemen (vagy máshol) tanul, nincs önálló keresete, ennélfogva jó, hogy a szülőtől függ. Az ő kosztját eszi, ő ad rá pénzt, még szép, hogy elkéredzkedik. Vagy itt egyesek szerint a szülőnek kötelessége még eltartani a 20 éves gyerekét, de annak meg nem kötelessége beszámolni az életéről a szüleinek?

Ez nagyon gyenge gondolkodás és szomorú, hogy ez terjed. Szégyen.


Kérdező, te ismered a szüleidet, kérdezd meg. Nehogy elmenj a tudtuk és/vagy beleegyezésük nélkül.


22/L

2019. dec. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
90%
Ha normálisnak tűnik a srác, akivel jár akkor persze, 20 évesen amúgy sem kell engedély ilyenhez. Hogy adnék - e rá neki pénzt, az az anyagi helyzetemtől függene (nincs még gyerekem)
2019. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
38%

#6


Mar miert ne lehetne? 21 eves vagyok 180 nettot keresek egyetem mellett. 19 eves korom ota dolgozom heti 3-4 napban mellette nappalin suliztam. Es nem bufe szakon...akkora szar kifogas ez az egyetem mellett hogy lehet dolgozni, lehet, csak nem akar. Marmint nem a kerdezore ertem, altalanossagban. Magamnak vettem sajat motort 600 ezerert, megcsinaltam a jogsit, autot tartok fenn, amire kell arra van, pedig nem alacsonyak az igenyeim. Szuleim egyedul az auto vasarlasban segitettek anno, de ennyi. Fel millio megtakaritasom van ugy, hogy amugy eleg nagy labon elek, szorakozas, hobbik stb. Szoval ne beszelj hulyeseget..

2019. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
82%
Nincs értelme a kérdésnek. 20 évesen nem kell az engedélyem ahoz sem, hogy akár a Holdra költözzön.
2019. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
4%

20 évesen nem kell engedélyt kérnie.


Viszont nem örülnék. Veszélyes hely, meg egy 20 éves majommal...láttad a TAKEN - Elrabolva filmet?

2019. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!