Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismertek olyan családokat,...

Ismertek olyan családokat, ahol a feleség jóval idősebb a férjénél és úgy vállaltak gyereket? Mennyi ideje vannak együtt és milyen a családi életük?

Figyelt kérdés
Közöttünk 12 év van a párommal az én javamra, én vagyok a nő. Nem terveztem már ilyesmit, de úgy alakult, hogy most közös gyereket tervezünk🥰 Csak érdekel,hogy máshol hogy működik ilyen felállásban egy kapcsolat/család?

2020. jan. 1. 16:44
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
62%
Apam 44 eves, anyam 50. Vannak gondok, anyam oregnek erzi magat, nemreg volt egy nehezebb idoszaka e miatt.
2020. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
82%

Pasi létemre régebben mindig az 5 évvel fiatalabb nőket kerestem. Nem volt jó egyik kapcsolat sem.

Majd találtam egy 4 évvel idősebbet és most együtt vagyunk 18 éve és még egy hangos szóváltás sem volt köztünk. Igaz, Ő nagyon jól érti a humort , én meg minden nap ugratom valamivel.

Én mackós vagyok, Ő meg a nádszálnál is vékonyabb.

Nem cserélném el senki fiatalabbra. Ha 10 év lenne köztünk, akkor is boldog lennék vele.

2020. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Ez nagyon cuki volt😍
2020. jan. 1. 18:04
 14/36 anonim ***** válasza:
84%
Nalunk csak negy ev van, en 38 vagyok, az asszony 42 es twrvezunk babat mert nekem nincs gyerekem, neki egy 16 eves fia van.
2020. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
77%
Tesóm 21 éves, a felesége 34. Áprilisra várják a kisbabájukat. Másfél éve vannak együtt. Nagyon jó a kapcsolatuk, természetesen vannak apróbb súrlódások de az kb mindenhol van. Nagyon várják már a kicsit.
2020. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
84%
Igen, többet is. Kb. 15 év a korkülönbség. Nem mindenhol van közös gyerek. Több, mint 10 éve vannak együtt.
2020. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
97%

Ismerek. Három gyerekük van és 6 unokájuk.

Nagyon szép a kapcsolatuk, és nem tudnak egymás nélkül meglenni. Az asszony 90 éves, a férje 80.

Nem a kor számít, hanem az, hogy egymáshoz teremtette-e őket a jó Isten, vagy nem. A régi képeket nézegetve,

az asszony egyidősnek nézett ki a férjével.

2020. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
82%

Egy bizonyos kor felett már nem számítanak az évek.

Valószínűleg sokkal több ilyen pár lenne, ha nem azt néznék a felek, hogy mit fog szólni a szomszéd.

Én a napi nevetésre teszem a fő hangsúlyt.

Annak ellenére, hogy egy háztartásban élünk, szoktam tőle randit kérni.

Ha jól sikerül a randi, akkor "haza" kísérem, majd ő behív egy italra, amit esetleg vonakodva elfogadok, aztán a "céda" nem által kikezdeni velem. Akció film a TV-ben, akció film az ágyban, utána meg bámuljuk a plafont és észre sem vesszük, hogy már 2 órája dumálunk összebújva. Én ez utóbbit hívom szeretkezésnek, nem azt ami előtte történt.

2020. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
És ti mennyi idősek vagytok? Hány éve együtt?
2020. jan. 1. 18:39
 20/36 anonim ***** válasza:
90%
18: jó, hogy vannak ilyen férfiak! 😊
2020. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!