Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismertek olyan családokat,...

Ismertek olyan családokat, ahol a feleség jóval idősebb a férjénél és úgy vállaltak gyereket? Mennyi ideje vannak együtt és milyen a családi életük?

Figyelt kérdés
Közöttünk 12 év van a párommal az én javamra, én vagyok a nő. Nem terveztem már ilyesmit, de úgy alakult, hogy most közös gyereket tervezünk🥰 Csak érdekel,hogy máshol hogy működik ilyen felállásban egy kapcsolat/család?

2020. jan. 1. 16:44
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
55%
12-es - 18-as ugyanaz vagyok
2020. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Anyám sógornője 10 évvel volt idősebb nagybátyámnál, de gond nélkül született gyerekük. Sajnos már rég elváltak, de egyrészt hosszú évek után, másrészt nem a kor miatt lett vége.

40 évesen szülni meg ma már egyáltalán nem vészes, ha egyébként egészséges vagy. Rokonságban pont 40-41 évesen született meg egy hölgynek két kisfia is kis korkülönbséggel:)

2020. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
41%

20-as, majd szólok a páromnak, hogy jössz látogatóba.

:D

2020. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
49%
Pár ilyen kapcsolatot ismerek. Sajnos, mind zátonyra futott. 40 es nő, 20 as pasival???? Más életszakaszban vannak. Általában ebből volt konfliktus. Meg, aztán a nő szottyadt a fiatal pasi mellett.
2020. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
74%

#25, a huszas pasi 2 év múlva 30 lesz...

Mellesleg miért kell úgy csinálni, mintha egy 40 éves nő csakis elhízott, ráncos aggastyán, a 28 éves hapsi meg kizárólag kigyúrt adonisz lehetne?

2020. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
81%

Igen csak ez elég negatív.

Anya 8 évvel idősebb apámtól. Anyának az előző házasságából már volt a testvérem, apámnak nem volt gyereke. 3 év "könyörgés" után születtem én, anya 42 éves volt.

18 éves voltam amikor apám lelépett azóta sem érdeklem, másik 12 gyereket nevel.


De ami jó hogy anyával felhőtlen a kapcsolatunk, tisztelem mindenért amit elért a nehéz helyzetekben.

2020. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy családot, a néni 8 évvel volt idősebb a férjénél. Már majdnem 40 volt, amikor férjhez ment, 2 gyerekük született. A néni már 90 fölött van, a férje pár éve halt meg. Nagyon jó családi életük volt (kis falu, mindenki ismer mindenkit és tud mindent)
2020. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem terveztél már ilyesmit,azért gondolod jól át. A párod korosztálya nem a megbízhatóságáról híres ..
2020. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
60%
Igen. A nő18 évvel idősebb. Lett közös gyerekük, mikor a nő 40 volt, a pasi 22. 23 évig működött a házasságuk, aztán elváltak, a pasasnak lett egy fiatalabb szeretője.
2020. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos teljesen mindegy , máshol hogy muködik . Szamodra nem jelent positivat , ha valakinek muködik , vagy negativat , ha nem.

Ahogy mas nö is elkel körulöttem , es értük bolondul a pasi , masert nem

2020. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!