Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismertek olyan családokat,...

Ismertek olyan családokat, ahol a feleség jóval idősebb a férjénél és úgy vállaltak gyereket? Mennyi ideje vannak együtt és milyen a családi életük?

Figyelt kérdés
Közöttünk 12 év van a párommal az én javamra, én vagyok a nő. Nem terveztem már ilyesmit, de úgy alakult, hogy most közös gyereket tervezünk🥰 Csak érdekel,hogy máshol hogy működik ilyen felállásban egy kapcsolat/család?

2020. jan. 1. 16:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
58%

Akik kisfiúkkal állnak össze azokkal szerintem sincs rendben valami. De szerencsére a kisfiúk nem tudnak gyereket nemzeni . És nem is háasodhatnak, csak minimum 16 éves kortól, szülői engedéllyel, bár a 16 évesek már kamaszfiúk.


A kérdezőnek meg sok boldogságot a 28 éves férfi párjával.

2020. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
95%

"Szar dolog a kapuzarasi pánik, de szerencsére van rá orvos"


Tehát ha a kérdező és a párja elmennek orvoshoz, elzárnák őket diliházba?


Gyönyörű a kettős mérce amúgy, 60-as papikákhoz nem idősek a 20-on éves csajok, de felrobban az agya a nyomiknak, ha a nő idősebb.

2020. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
59%
Igen, az apa most 40, az anya 53. 2 éves a közös kisfiú. Az anyának van már egy 21 és egy 13 éves gyereke. Boldogok és minden rendben, az anya nagyon egészséges, csinos, minden rendben lesz velük. Mi is szeretjük, örülünk nekik.
2020. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
56%

Őket nem érdekli, hogy hány éves a másik, talán ezért maradnak együtt egész életükben.

[link]


Az állatvilágban nem téma az életkor. Szerintem ezt mi emberek csesztük el valahol az évezredek folyamán. Pedig sehol sincs az leírva, hogy az azonos életkorúak kell, hogy összepasszoljanak. Ha teszem azt egy ember 200 évig élne, akkor fel sem került volna az oldalra ez a kérdés, vagy ha igen , akkor úgy hangozna, hogy 140 éves nő vagyok és van egy 128 éves pasim....

40 éves nő és 45 éves pasi esetén sincs garancia a boldog együttlétre. Nagyobb esélyt látok a 40-es kérdező és a 28 éves párja esetén, hogy jó kapcsolat lesz. Oltári nagy a társadalmi nyomás egy ilyen kapcsolatnál, ha ezt mindketten bevállalják, akkor bízzunk benne, hogy nem a semmiért teszik. Én abszolút drukkolok nektek.

2020. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
34%
Csak egyeterto kommentem lehetnek? A többit törolteted? Tisztára mintha a Fidesz oldalán lennék.
2020. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
Engem nagyon zavarna, ha idősebb lennék, mint a férjem, pláne ha 8-10-15 évvel. Vénasszonynak érezném magam mellette, ami egyre jobban látszana, ahogy telik az idő. Meg az is borzasztóan zavarna, ha magasabb lennék nála. Az viszont nem zavar, hogy nem milliomos:) De kinek mi, legyen mindenki boldog:)
2021. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!