Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Kilenc éve vagyok a párommal együtt neveljük a most már kamasz (16 éves) fiát.Soha a kilenc év alatt nem voltunk sehol kettesben mert őt mindig mindenhova vittük magunkkal ha véletlenül eljutottunk pl egy hosszú hétvégére a kilenc év alatt háromszor. Amig kicsi volt nem is problémáztam ezen de most már borzalmasan zavar.Karácsonykor is pihentünk egy kicsit (ajándékba kaptunk három napot) és oda is vittük. Egy szobaban aludtunk állandoan az apján lógott. Húsvétkor is lenne lehetőség mennünk egy kis wellneszre (életemben először kaptam Szép kártyát) de én hármasban nem akarok. Nagyon hiányzik az hogy csak kettesben legyek a párommal ennyi év utan. Ugy érzem ez nem nagy kérés lenne. Kérlek ne bantsatok csak adjatok tippet.
2020. jan. 1. 20:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

Egy 16 éves gyerek 2-3 napig el van egyedül is. Tésztát, rántottát táncdal tud csinálni vagy bundáskenyeret. Vagy hagytok neki 5-6 ezret, hogy rendeljen pizzát 2 nap.

Sose fog felnőni az a gyerek így, örök életre veletek marad és mindenhova hármasban fogtok ezekután is menni.

Állj ki az mellett, hogy kettesben egy hétvégét szeretnél valahol eltölteni vele. Telefonon beszél az apja vele naponta, ne mondd már, hogy ennyire életképtelenek vagytok...

2020. jan. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%

Teljesen felesleges volt ilyen kioktató modorban megköszönnöd a neked tetsző válaszokat.

Én özvegy férfihoz mentem feleségül, az ő gyereke 15 évesen már nem jött velünk. (Amúgy jött volna, már csak unalmában is, de mi kettesben akartunk lenni, ezért a lánya a legjobb barátnőjééknél lakott az ilyen 2-3 napokig. Mint kiderült, jobban érezték magukat, mintha minket kerülgetett volna. Aztán így szép lassan levált. Meg kell keresni a lehetőséget, hogy hova tudjátok elpasszolni, különben soha le nem vakarod. (Arra ne blazírozz, hogy majd becsajozik, és akkor nyugtod lesz. Szomszéd srác 36 évesen csajozott először, itt él az anyja nyakán.)

2020. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Bocs ha kioktató stilusnak vettétek amit irtam. Nem annak szántam csak elmondtam hogy értsétek miért nincs kire bizni őt.

Azóta az történt hogy közöltem velük húsvétkor kettesben leszünk már a szállást is lefoglaltam. Meglepődött a gyerek de nem baj. Mondtam oldja meg azt a pár napot. Ha nem megy a dolog megyek egyedül. Ugy látom használ a stilusváltás részemről. Kösz mindenkinek.

2020. jan. 4. 17:09
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezt már rég hamarabb kellett volna, de örülök, hogy végre a sarkadra álltál és nem hagyod magad befolyásolni.

A gyerekkel hármasban bármikor tudtok lenni, gyakorlatilag mindennap. Éppen ezért kettesben meg kb soha. Ezt meg kellene értenie a párodnak.

2020. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!