Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fordult már elő ilyen valakivel?

Fordult már elő ilyen valakivel?

Figyelt kérdés
Fordult már elő olyan valakivel,hogy az édesanyjának nem volt kedve tovább foglalkozni a gyerekével, holott még bőven szükség volt rá?S ebből adódott e későbbiekben jelentős vagy kevésbé jelentős probléma?Pl. esetleg,hogy az illető abnormális módon nem tudott felnőni s így sem párkapcsolata nem lett és kínlódásban és folyamatos önmegtartóztatásokban él.Itt nem olyan önállótlanságra gondolok,mint azoknál a személyeknél akik felnőtt korukra is az édesanyjukon ragadnak és nem akarják a saját életüket élni,hanem olyanra ami annyira nem gyakori de konkrétan a személy nem tudja magát azonosítani felnőtt személyével.Hasonló jelenség mint egy skizofrénia de nem az.

2020. jan. 2. 17:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
a kérdés katyvaszos, érthetetlen. Ilyenkor ne csodálkozz ha olyan válaszokat is kapsz :S
2020. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%

Kedves Kérdező! Én értem a kérdést

! Sajnos igen van ilyen. A szerett szemely elhagyja a gyermekét. A gyerek lelki fejlődése pedig megragad abban az életkorban amikor az anya elment. Fontos hogy nem meghal hanem elhagyja. Pl 35 evesrn is 15 éves szintjén gondolkodik bizonyos témákban. Ha férfirol van szo általában idosebb not valaszt parjakent. Ha szeretnel mrg valamit tudni irj üzenett!

2020. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
24%

"Fontos hogy nem meghal hanem elhagyja."

Miért fontos? Szerintem így is úgy is előfordul ilyen. Az én egyik szülőm meghalt, és hasonlót éltem meg mégis.

2020. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
A többség a szülője ilyen-olyan elvesztésével nem megreked a gyerekkorban, hanem hirtelen "felnő", beérik, mert nincs tovább szülői támasza és abban is önállósodnia kell, amiben más gyereknek még javában nem.
2020. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy időebb gyermek pl 15...ezt irtam peldanak tudja hogy mit jelent az hogy elhalaozik az anyja. Vegigigeli a gyász kinzo folyamatat. Ugyanakkor ha lelep pl egy jo messzi otszagba akkor azt ugy eli mrg hogy nem kell neki eldobta magatol. En is gyaszoltam mar es sajnos tudom milyen es ismerek olyan embert is akit 15 evesen hagyott el az edesanyja (innen a pelda).
2020. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
A kerdesben abnormalis viselkedesrol van szo. Nem a tobbsegrol. Es bizony aki sajnis igy jar az a lelki fejlodes folyamataban megreked.nem en talaltam ki...
2020. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezö: ha leírod rendesen, részletesen, hogy mi történt, akkor lehet választ adni a kérdésedre, így nem.
2020. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
82%

Jaj 16-os, ne lovagolj már ennyit a témán, hogy mindenkibe belekötsz!

Azért írtam, hogy a "többség", mert nem akartam azt írni, hogy "A normális ember..." ezzel egy két defektest megsértve.

Nyilvánvaló, hogy a Kérdező("barátnője") nem 100-as, de erre vannak a szakosodott szakemberek, de arra harap, így arról nem érdemes beszélni.

Akkor most mit is szeretnél?

2020. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!