Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés
Nem lehet velük semmit megbeszelni úgy bánnak velünk mint egy 5 évessel. Tesóm elment külföldre dolgozni mert itt tényleg sehova nem vették fel. És most azt mondták hogy ide többet nem jöhet ami ruhája itt maradt azt majd kidobjuk meg az ágyát is. De miért ilyenek? Most miattuk nem találkozhatok majd vele? És én tesómnak ezt elmondtam ő meg most enm akar velem sem írni fel sem hív.. 21 éves ha ott jól érzi magát van munkája miért ne lehetne ott?
2020. jan. 3. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Mert idióták, valószínűleg ők ilyen mintát hoztak az ő szüleiktől.

Talán még irigyek is tesódra, hogy elérte a külföldi munkát. Hidd el ő nagyon jól járt ezzel és nem igazán fog visszavágyni.

Szóval ilyen téren sajnállak, de muszáj leírnom, hogy így gondolom.

Szerintem egyre inkább el fog távolodni tőletek, valószínű menekülni is akart.

Nagyon sok embernek nem lett volna szabad szülőnek lennie sajnos.

2020. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Adam1c1 válasza:
87%
Ezek szerint nem csak a szüleid furák, de a tesód is. Nekem ez kifejezetten gonoszságnak tűnik. Én sem tudnám hová tenni a dolgot.
2020. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért veszett veled össze a tesód. Ebben a családban valahogy senki se százas.
2020. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem vesztünk mi össze csak szerintem nincs kedve irkalni velem most.
2020. jan. 3. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem a szüleid mérgesek voltak a tesódra és idegességükben mondtak vmit, de neked kavarni kellett a szart és vissza kellett mondani a tesódnak.


Törődj a magad dolgával. Ezt meg majd rendezik ők.

2020. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem csak azért mert mergesek voltak. Tényleg így gondolják megmondtak nekem is.
2020. jan. 3. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
A testvéred sem normál...
2020. jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!