Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lelkileg padlón vagyok . Van...

Lelkileg padlón vagyok . Van egy .10 honapos babám az apja viszont alkesz aki semmivel sem törődik . Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nem támogatja picit nemis látogatja . És mielőtt jönnének a negativ kommentek nem

Nem ismerem igazán nem tudtam hogy alkesz sose álltam volna vele szoba sem. Ő az az igazi sunyi ember


2020. jan. 3. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Ez már nem az első kérdésed. Tudjuk, alkesz, rossz ember, alig 2 hónapot voltatok együtt, stb...

Hát előbb meg kellett volna ismerni, nem egy alkesznak pottyantani. Olvasd újra az előző kérdéseidre adott válaszokat. Újat már senki nem tud mondani.

2020. jan. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A picit sajnálom nem

Magam

2020. jan. 4. 06:49
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az kevés, hogy sajnálod, ne azzal töltsd az időt. Nagyon sok gyerek egy szülővel nő fel manapság. Hát neki is ez jutott, ráadásul úgy, hogy a másik szülő anyagilag sem támogatja... Azért még felnőhet normálisan, ha a jövőben az eszedet is használod, mielőtt beleugrasz egy következő kapcsolatba.
2020. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már eddig hülye voltál,legalább most szedd össze magad ..

mégis miért akarná ,bármilyen épeszű ember,hogy egy alkoholista legyen a gyereke közelében ???? Ezt mostmár egyedül kell megoldanod és ennyi azt hiszem,nincs mit ragozni ezen .

Ahhoz meg tényleg cska gratulálni lehet,hogy nem ismered akitől a gyerek van .:D

2020. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!