Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki megszakította valamelyik szülőjével a kapcsolatot? Ha igen, mi volt az indok?

Figyelt kérdés

2020. jan. 5. 02:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Apámmal nem beszélek kb 5 éve, mivel abban nőttem fel, hogy ütötte anyámat, és egy részeges féreg. Így amikor végre valahára elváltak, egyszerűen nem vettem fel a telefont neki, és amikor elköltözött az volt életem legjobb napja.

Azóta mindenféle módon próbál elérni, meg üzengetni nekem a testvéreim közül, mert szerinte az a bajom, hogy elvált tőlünk / :( igen, biztos, mert egy ovis vagyok akinek elment az apucikája.xd/, még véletlenül se fordul meg a fejében, hogy ő valaha rosszat tett volna, tehát még őt kell sajnálni.

Szóval ennyi a sztori, remélem soha többet nem látom az életben.

2020. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Fú, vannak itt sztorik, próbálok mindenkire reagálni.


5ös, mérgezőt akartam volna írni, de valahogy mérgezés lett a vége.

2020. jan. 5. 20:32
 13/15 A kérdező kommentje:

#1: Sajnálom, hogy mindkét szülőd nárcisz, nagyon nem lehet könnyű.

#2: Ha teszem azt tényleg roma lenne, akkor is irdatlan nagy taplóság lenne, de így....

#3: Le a kalappal, hogy nem hagyod magadat zsarolni!

#6: Neked is őszinte részvétem!

#7: Neked is le a kalappal, amiért nem mész le miatta kutyába!

#8: Ilyen rokonnál tényleg jobb, ha nincs, akkor is, ha szülő.

#9: inkább örülj annak, hogy ezt Te nem élted meg!

#10: Legalább volt annyi lelkierőd, hogy egyszer csak azt mondd, ennyi volt. Hidd el, nagy dolog.

#11: Úgy legyen.

2020. jan. 5. 21:02
 14/15 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom.

Inkább lenne olyan apám, aki cigónak nevezi a párom, de ne vert volna 16 éven keresztül.

2020. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14-es: csak a verést lehet bizonyítani, a sértegetéseket max. akkor, ha diktafonra veszed, vagy telefonnal rögzíted jó időben.
2020. jan. 7. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!