Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nagyon furcsán viselkedi...

Anyám nagyon furcsán viselkedik, egyik pillanatról a másikra megváltozik a kedve és mérges lesz rám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már megint összevesztünk őmiatta, mert kérdezett valamit, amire válaszoltam, de egyből utána mondja, hogy jólvan nem kell velem beszélni. Megkérdezte, hogy hol fáj a hasam, mondtam, hogy így itt az egész, erre elfordult és mondta, hogy jóóólvan, nem kell sokáig elviselned. Megkérdeztem ijedten, hogy mi a baja, erre mondta, hogy nem kell velem beszélgetni. Nem tudom, hogy mia baja, engyed másodperc és megváltozik érzelmileg. Segítsetek mi lehet a baja?????
2020. jan. 5. 19:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet idegbeteg
2020. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!