Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Honvágyam van, mióta elköltözt...

Honvágyam van, mióta elköltöztem otthonról?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hónapja összeköltöztem a párommal. Nem gondoltam volna, hogy honvágyam lesz, mégis az van. Hiányzik a szobám, a cicám, az, hogy a szüleimhez bármikor kimehetek, beszélgetünk csak úgy egyet. Tudom, hogy jó helyem van itt is, mert már teljesen berendezkedtünk és nagyon szeretem a párom, mégis naponta akár többször is összeszorul a gyomrom, ha az otthonomra gondolok. Nincs nagy távolság sem, 20 perc alatt otthon vagyok busszal.

Hogy tudnék magamon segíteni?

22 L


2020. jan. 5. 22:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%
A honvágy egy érzés. Az, hogy valakinek van (bármilyen) érzése, nem nyámnyilaság, bármilyen érzés, érzelem legyen is az.
2020. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértő válaszokat! :)
2020. jan. 7. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!